Kuveyt Türk'te Altın Alış Satış Dönemi Başladı! Altınlarınız Yastık Altında Kalmasın, Kuveyt Türk’te Değerlensin

Altın bankacılığı denince ilk akla gelen banka olmayı hedefleyen Kuveyt Türk, bu hedefine sonunda ulaştı. Kuveyt Türk gerek altın hesabı açısından, gerekse fiziki altın açısından öncü banka oldu!

Finans 16.10.2021 - 04:04 16.10.2021 - 04:04 Gülcan Özer

Kuveyt Türk şubelerinden dilediğiniz zaman altın alabilir, elinizdeki altınları da yine dilediğiniz zaman hesabınıza geçilecek şekilde dijital altına çevirebilirsiniz. Kuveyt Türk, Türk toplumunun örf ve âdetlerini iyi bilen bankalardan biri olarak uzun zamandır altın bankacılığına yatırım yapmaktaydı. Bu yatırımların karşılığını fazlasıyla almayı başaran banka, artık altın denince ilk akla gelen isim olarak biliniyor.

Altınlarınız Yastık Altında Kalmayacak, Kuveyt Türk ile Değerine Değer Katacak

Kuveyt Türk altın günleri ile evde ya da iş yerinde muhafaza ettiğiniz her türlü altınınızı bankaya teslim etmek suretiyle 24 ayarda birleştirebilecek, toplam tutarı hesabınıza altın olarak aktararak çeşitli yatırımlarda bulunabileceksiniz. Altınınızı ister katılım hesaplarında değerlendirip her ay kârını alacak, isterseniz dilediğiniz an bozdurarak Türk Lirası ya da başka bir para birimine çevirebileceksiniz.

kuveyt-türk-altın-günleri

Kuveyt Türk altın günleri, her ay banka tarafından müşteriler ile paylaşılmakta. Aylık programa Kuveyt Türk resmi web sitesinden, şubelerden, müşteri hizmetlerinden ve mobil uygulamadan erişebilirsiniz. Yukarıdaki tabloda Ekim ayına ait altın toplama planını sizlerle paylaştık. Belirlenen gün ve saatlerde ilgili şubelere götüreceğiniz altınlarınızı 24 ayara çevirebilir, hesaplanan altın tutarını altın hesabınıza aktarabilirsiniz. Fiziki altın teslimi sonrasında altınlarınız hesaba aktarılacak, 5 günlük bloke uygulamasının ardından kullanıma hazır hâle getirilecek.

Şubeden Çeyrek Altın ve Gram Altın Alma Dönemi Başladı

Kuveyt Türk, altın toplama günleri dışında şubelerinde sürekli altın alış ve satış hizmeti sunan bankalardan biri. Hazır altınlar 1 gramdan başlayıp 100 grama kadar artabiliyor. Bu altınları dilediğiniz şubeden alıp yine dilediğiniz şubeden bozdurabiliyorsunuz. Değişim işlemlerinin Kuveyt Türk’ten yapılması için ambalajın deforme olmaması gerekmekte, dilediğiniz zaman kuyumcular vasıtasıyla da bu altınları bozdurabiliyorsunuz.

Kuveyt Türk’ten aldığınız altınları özel günlerinde sevdiklerinize hediye edebilir, dilerseniz elinizdeki altınları şubeye getirmek suretiyle hesabınıza da aktarabilirsiniz. Hesaplar arası altın transferi ile altın gönderimlerinizi kolayca gerçekleştirebilir ya da birikim hesabı açarak altınlarınızın değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu ve bunun gibi avantajlı altın yatırımlarınız için Kuveyt Türk şubelerini ziyaret edebilir ve en kazançlı yatırım kararını bu şekilde daha sağlıklı biçimde verebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@