Kuveyt Türk'ten Gençlere Özel Harcama İadesi Kampanyası! Harcamanızın Ertesi Gününde Paranız İade

Kuveyt Türk Katılım Bankası genç müşterilerine özel bir finansman kampanyası başlattı. Yüzlerce TL'lik kazanç elde edilebilecek genç finansman kampanyası detayları Emlak365'te.

Finans 20.10.2021 - 17:44 20.10.2021 - 17:44 Mustafa KARAGÖZ

Bankaların genç müşterilere olan ilgisi her geçen gün daha da artıyor. Gün geçmiyor ki bir banka gençlere özel bir kampanya düzenlemesin. Bu kervana katılan bankalardan biri de Kuveyt Türk oldu. 18-24 yaş arasındaki gençlerin dikkatini çekmek adına çalışmalar yapan Kuveyt Türk, diğer bankalar arasında fark yaratabilmek adına harcama iadesi kampanyasını düzenledi. Kuveyt Türk harcama iadesi ile ilgili gerekli detayları haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk, 18-24 yaş aralığında olup görüntülü görüşme yaparak Kuveyt Türk hesabı açan gençlere hoş geldin hediyesi sunmak adına özel bir çalışma yürütüyor. Kuveyt Türk mobil uygulamasını indirip online görüşme özelliğini kullanan ve hesabını bu şekilde açan gençler, her ay 20 TL harcama iadesi kazanabilirler. 

50 TL ve Üzeri Harcamanıza 20 TL İade Garantisi

Kampanyaya katılmak için 18 ile 24 yaş aralığında olmanız ve hesabınızı Kuveyt Türk mobil aracılığıyla açmanız gerekiyor. Hesap açılışı sonrasında kampanyaya katılımınızla alakalı bilgilendirileceksiniz. Bu bilgilendirme sonrasında Kuveyt Türk Sağlam Kart ile yapacağınız her 50 TL ve üzeri alışveriş için 20 TL iadeniz ertesi gün hesabınızda olacak. Hesabınızı açtıktan sonra kampanya katılım mesajını almanızın akabinde her harcamada ekstra başvuru yapmanız gerekmiyor. Kampanya süresince her ay 20 TL iade hakkı elde edebilirsiniz. Kampanyanın 31 Aralık 2021 tarihine kadar sürmesi, gösterilen ilgiye göre bu kampanyanın 2022 yılına da sarkıtılması bekleniyor.

Kuveyt Türk hesabınızı online görüşme neticesinde açan gençler harcama iadesinin yanı sıra diğer bankacılık hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Kuveyt Türk mobil uygulaması ile ücretsiz para transferi ve fatura ödeme avantajları da cabası. Ayrıca ortak ATM’lerde 1.000 TL’ye kadar olan para çekimleri de ayda 5 işlemi aşmamak kaydıyla ücretsiz. Her gün 1, her ay 5 işleminizi ortak ATM’ler aracılığıyla ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Harcama iadesi kampanyasından yararlandığınızda ortak ATM kullanım kampanyasına da katılım sağlamış olursunuz. Bunun için ek bir başvuru yapmanıza gerek olmayacaktır. 

Genç müşteri portföyünü genişletmek isteyen Kuveyt Türk Katılım Bankası, bu kampanya ile Kuveyt Türk müşterisi olanlara ileriki dönemlerde de çeşitli avantajlar sunuyor olacak. Hesabınızı 31 Aralık 2021 tarihine kadar Kuveyt Türk mobil üzerinden açın, avantajlarla dolu Kuveyt Türk dünyasının nimetlerinden sonuna kadar faydalanın. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@