Kuveyt Türk'ten Kart Müşterilerine Giyim Alışverişlerinde Altın Hediyesi!

Giyim alışverişlerini Kuveyt Türk kartı ile yapanlara altın hediye edilecek. Üstelik kampanyaya tek bir SMS atarak katılabileceksiniz.

Finans 24.02.2022 - 16:21 24.02.2022 - 16:22 Büşra Uluşen

Kuveyt Türk, son dönemde kart müşterilerine özel kampanyalarıyla adından söz ettiriyor. Sağlam Kart ürününü daha geniş kitlelere yaymak için çalışmalara hız veren Kuveyt Türk, bu doğrultuda çeşitli sektörlere özel kampanyalar düzenliyor. Son olarak giyim ile alakalı sektörlere yönelik bir kampanya hazırlayan Kuveyt Türk, giyim alışverişlerinde Sağlam Kart kullanan müşterilerine altın hediye edeceğini duyurdu.

Bankadan yapılan yeni duyuruya göre giyim sektöründeki harcamalar için müşterilere altın hediye edilecek. Söz konusu kampanya 28 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret ödemek gerekmiyor.


Tek Bir SMS İle Katılın, Giyim Harcamalarınızla Birlikte Altın Kazanma Fırsatı Yakalayın

Kuveyt Türk’ün kazandıran altın kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken ONAY GIYIM yazıp 2848’e mesaj göndermek olacak. Bu mesajı Kuveyt Türk sisteminde kayıtlı cep telefonunuzdan göndermeniz gerekiyor. Eğer mevcut kullanmakta olduğunuz cep telefonu numaranız farklı ise en yakın Kuveyt Türk şubesine giderek cep telefonu değişikliği yapabilirsiniz. Numaranızı değiştirdikten 5 dakika sonra kampanyaya katılım sağlayabileceksiniz. Kampanya doğrultusunda harcama yapmaya başlamadan önce kaydınızın alındığına dair SMS aldığınızdan emin olunuz.

kuveyt türk altın

Kampanyadan yararlanmak için 150 TL ve üzeri giyim harcaması yapmanız gerekmekte. Yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışveriş ile beraber 25 TL altın puan kazanacaksınız. Daha sonraki 150 TL ve üzeri alışverişinizle birlikte toplamda 50 TL altın puan kazanma şansınız olacak. Toplamda 25.000 katılımcı ile sınırlı olan bu kampanyadan faydalanmak için acele ediniz. Sağlam Kart dışında Seyyah Kart, Kuveyt Türk Özel Bankacılık Kredi Kartı ve Sale Plus Kart sahipleri de söz konusu kampanyadan yararlanabiliyor. Her bir Kuveyt Türk müşterisi, ilgili kampanyadan en fazla 50 altın puan kazanabilmekte. 

Diğer Kuveyt Türk kampanyaları gibi bu kampanyada da iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. İptal ya da iade sonrasında tekrar 150 TL ya da üzeri harcama yaparsanız altın puan kazanımı sağlayabilirsiniz. İlgili kampanya sadece giyim sektöründeki harcamaları kapsamaktadır. Diğer sektörlerle alakalı kazanımlar, o sektöre özel kampanyaların mevcut olması halinde geçerli olacaktır. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@