Kuveyt Türk'ten Yatırımcılara Müjde! Tüm Yatırım Araçları Tek Uygulamada

Türkiye’nin köklü katılım bankalarından biri olan Kuveyt Türk, faizsiz enstrümanlara yönelen yatırımcılara birçok ürüne aynı uygulamadan erişim imkânı sunuyor.

Finans 21.09.2021 - 07:05 21.09.2021 - 07:05 Serhat Karaman

Kuveyt Türk tarafından geliştirilen TradePlus uygulaması sayesinde hisse senetleri, sukuk, yatırım fonu, kıymetli maden ve döviz hesapları ile ilgili işlemlerinizi 5 gün 24 saat boyunca tek bir uygulamadan gerçekleştirebileceksiniz.

TradePlus Nedir?

TradePlus, Kuveyt Türk’ün yatırımcılara yönelik geliştirdiği özel bir mobil uygulama olup Kuveyt Türk nezdindeki hesaplarla entegre şekilde çalışan bir altyapıya sahip. Hisse senedi, sukuk ve yatırım fonu alım satımına ek olarak döviz, altın ve gümüş gibi işlemlerinizi de hafta içi her gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu aplikasyon sayesinde yatırımlarınız için farklı uygulamalar arasında gezinmenize ya da aracı ödeme kanalları üzerinden para aktarımında bulunmanıza gerek yok. Kuveyt Türk hesaplarınızda bulunan bakiye doğrultusunda işlemlerinizi zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Artık altın, gümüş ya da döviz alım satımları için mesai saatlerini beklemenize gerek kalmayacak ve hafta içi dilediğiniz saatte gün içi kurlarla işlem yapabileceksiniz. Üstelik 2 hafta geçerli işlem emri verebilecek ve fiyat alarmı sayesinde beklediğiniz fiyata ulaşan döviz ve kıymetli maden kurlarından anında haberdar olabileceksiniz.

TradePlus uygulamasını indirmek ve kullanmak için Kuveyt Türk müşterisi olma şartı yok. Uygulamayı indirdikten sonra Kuveyt Türk müşterisi değilseniz ‘’Müşteri Ol’’ tabına tıklayarak birkaç dakika içerisinde hesabınızı oluşturabilir, alacağınız şifreyle birlikte yatırımlarınızı hemen şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Hisse Senedi Alış ve Satışı Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Kuveyt Türk’ün finans sektörüne en büyük armağanlarından biri olan TradePlus ile hisse senedi alış ve satışları olabildiğince basitleştirildi. Hisse senedi fiyatlarının anlık değişimlerini görebilir, gelişmiş sistemler sayesinde grafiklere saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Hisse senedi dışında faizsiz yatırım araçları arasında yüksek popülaritesi ile öne çıkan sukuk işlemleri de bu uygulama sayesinde ayağınıza kadar geliyor. Sukuk alım ve satımlarınızı TradePlus ile anlık olarak gerçekleştirebilir, nakit ihtiyacınız olduğunda portföyünüzde yer alan sukuk hesaplarını ikinci el piyasada satışa sunarak gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

TradePlus, yatırım kararlarınızı etkileyebilecek önemli başlık ve haberleri de sizler için bir araya topluyor. Anlık rezerv kararları, fiyat değişimleri ve trend analizleri ile ilgili gelişmeleri uygulama içerisinde bulabilir ve yatırım kararlarınızı bu doğrultuda revize edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@