Lionel Messi Miami'deki Saray Yavrusu Evini 7 Milyon Dolara Satışa Çıkardı!

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen ve Barcelona'dan ayrılışı ile tüm dünyayı sarsan Messi Fransa'da yaşamaya başlarken Miami'de bulunan evini satışa çıkardı.

Emlak Magazin 03.11.2021 - 14:31 03.11.2021 - 14:32 Gülcan Özer

Adı bugüne kadar Barcelona ile özdeşleşen ve dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Lionel Messi sürpriz bir şekilde Fransa'nın Paris Saint-Germain takımına transfer olmuştu. Futbol takımı ile beraber yaşadığı şehri de değiştiren Messi yatırım amaçlı satın aldığı Miami'de bulunan süper lüks evini satışa çıkardı. 

34 yaşındaki yıldız futbolcu sık sık yapmış olduğu emlak yatırımları ile magazin basınına konu olurken bu sefer bir satış haberi ile gündeme geldi. Şu anda Paris'te yaşayan ünlü futbolcunun 2015 senesinde 5 milyon dolara satın aldığı evini 7 milyon dolara satışa çıkardığı duyuruldu. 

LİONEL MESSİ REZİDANSTAKİ SÜPER LÜKS EVİNİ SATIŞA ÇIKARDI! 

Kariyerinin zirvesinde yer alan ve dünyanın en çok kazanan futbolcuları arasında yer alan Messi reklam çalışmaları ile de hatırı sayılır bir gelir elde ederken kazancını emlak yatırımı ile değerlendirmeyi tercih ediyor. 

messi 4

Paris Saint-Germain takımına transfer olmasının ardından dünya futbol gündeminde büyük bir deprem etkisi yaratan Messi 2015 senesinde Miami'nin en prestijli projeleri arasında gösterilen Porsche Design Rezidans'tan iki katlı ev satın almıştı. 

messi 1

Evi yatırım amaçlı satın alan ve bu evi kalıcı konutu olarak hiç kullanmayan Messi Fransa'ya transfer olduktan sonra evini satmaya kadar verdi. 

messi 2

2015 yılında 5 milyon dolar ödeyerek satın aldığı okyanus manzaralı evi 7 milyon dolara satışa çıkaran ünlü futbolcunun pazarlık tekliflerini kabul etmediği belirtiliyor. 

messi 3

300 metrekare büyüklüğe sahip olan süper lüks dairenin 4 yatak odası ve 5 banyosu olduğu belirtilirken iki araçlık gökyüzü garajına çıkan özel bir asansör sistemi de bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@