Listede Olan Modellere İş Bankası'ndan 150.000 TL İkinci El Araç Kredisi

İş Bankası çevreci taşıt kredisi kampanyası ile araba alacaklara ekim ayı sonuna kadar devam edecek kredi paketini sundu. Ödeme planlarını paylaşan İş Bankası 150.000 TL kredi maliyetini paylaştı.

Listede Olan Modellere İş Bankası'ndan 150.000 TL İkinci El Araç Kredisi

Aracını yenilemek yada araba almak isteyenler tercihlerini çevreci modellerden yana kullanmaları durumunda İş Bankası araç kredisi kampanyalarından yararlanacaklar. İş Bankası müşterilerine sağlanacak kredi hakkında tüm detayları ilan ederken faiz oranlarını örnek ödeme planları ile açıkladı.

İŞ BANKASI'NDAN ÇEVRECİ TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

İş Bankası çevreci taşıt kredisi kullanacaklar için yapmış olduğu açıklamasının başında, kredinin belli bir süre için geçerli olacağını ve bu süre içinde isteklilerin başvuru yapmaları gerektiğini ilan etti. İş Bankası tarafından ilan edilen duyuru kapsamında çevreci taşıt kredisi 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacak.

Kredi kampanyasının hangi model araçlarda geçerli olacağına dair bir de kısa açıklamada bulunan İş Bankası "Kampanya aşağıdaki linkte yer alan model araç alıcısı müşterilerin Bankamızdan kullanacağı 0 km ve 2.el elektrikli ve hibrit model taşıt kredileri için geçerli olup, bu kapsamda uygulanacak olan taşıt kredisi faiz oranları aşağıdaki gibidir" bilgilerini verdi.

Taşıt Kredisi Vade Süreleri

İş Bankası vatandaşların hangi faiz oranları ile kredi kullanacaklarına dair yaptığı açıklamasında vade sürecine göre faiz oranı belirlendiğini bildirdi. Düşük faizli kredi taleplerinin düşük vadeli olduğunu ilan eden banka hangi vadede yüzde kaç faiz uygulandığını 2 maddede açıkladı. Buna göre;

* Kendi aracını alacaklar 36 aya kadar vadeli taşıt kredisi kullanmak isterlerse faiz oranı yüzde 1.54 olacak.

* Müşteriler kredilerinin 37 ay ile 48 ay arasında ödemek isterlerse faiz oranı yüzde 1.59 olarak uygulanacak.

100.000 TL VE 150.000 TL ARAÇ KREDİSİ ÖDEME PLANI

İş Bankası'nın ilan ettiği kredi kampanyasından yararlanacak olan müşteriler, kredilerini aşağıda yer alan ödeme planı üzerinden kullanabilecekler. Banka 100.000 TL ve 150.000 TL kredi kullanımlarında oluşan maliyetleri sitesinde paylaştı.

iş bankası kampanyalı araç kredisi 11 ekim

İş Bankası kredi kampanyasına dair yapmış olduğu açıklamasında ayrıca kredinin hangi araçlarda geçerli olduğunu açıkladı. Müşteriler bankanın web sitesinden ilan edilen liste üzerinden bir araç almaları durumunda başvuruda bulunabilecekler. Kredi kullanım şartına da dair de bilgi veren İş Bankası "Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, Bankamız gerekli gördüğü takdirde kefil talep edebilecektir." açıklamasında bulundu.

Başvurular İş Bankası şubelerinden yapılabilir.

SONRAKİ HABER