Livera Homes Kemerburgaz Yüzde 20 İndirim Kampanyası

Hemen tapu konut projeleri arayan kişilere hitap eden Livera Homes konut projesi yüzde 20 indirim kampanyası devam ediyor.

Livera Homes Kemerburgaz Yüzde 20 İndirim Kampanyası

Hemen tapu konut projeleri arayan kişilere hitap eden Livera Homes konut projesi yüzde 20 indirim kampanyası devam ediyor.

Şehrin İçinde, Doğanın Kalbinde Ev Sahibi Olmak İsteyenlere...Ön talep toplama dönemi avantajları ile satışların devam ettiği Livera Homes konut projesi İstanbul'u esir alan karmaşadan uzak durmak ama şehire yakın olmak isteyen kişilere hitap ediyor. "Şehrin kıyısı, doğanın merkezi" sloganı ile satışa sunulan projede yer alan daireler oldukça lüks özellikleri ile dikkat çekiyor.Livera Homes Nerede?Livera Homes konut projesi İstanbul Kemerburgaz'da yer alıyor. İstanbul 3. Havalimanına yakın satılık daireler arayan kişilere hitap eden proje yeni havalimanına sadece 9 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projenin hemen önünden geçen metro hattı projenin en önemli artısı olarak dikkat çekerken Avrupa Yakasının gözde iş merkezleri olan Etiler, Maslak, Sarıyer ve Levent ile projenin arası sadece 9 dakika olarak açıklanıyor.Gayrettepe - 3. Havalimanı Metro Hattı Kemerburgaz Durağ ile komşu olan proje üst gelir grubu konut projesi olarak tasarlanırken her daireye kapalı otopark, özel güvenlik, jenaratör, akıllı ev sistemi, su arıtma tesisi gibi pek çok üst düzey özellik sunuyor. İstanbul Eyüp konut projeleri arasında yer alan projede sadece 2 blokta yer alacak 40 konut üretilecek. Yani sadece 40 şanslı aile buradan ev sahibi olma fırsatını yakalayacak.Livera Homes Fiyatları Ne Kadar?Livera Homes konut projesi fiyatları için ön talep toplama dönemine özel son derece cazip fırsatlar sunulurken peşin alımlarda bu fırsatlara ek olarak yüzde 20 indirim seçeneği de sunulmaktadır. Projeye özel olarak hemen tapu teslimi yapılırken buna ek olarak konut kredisi kullanmak isteyen kişilere özel olarak 120 ay vadeli konut kredisi yüzde 0,98 faiz oranı ile kullandırılmaktadır.Livera Homes Konut Projesi Ne Zaman Teslim Edilecek?Livera Homes konut projesi iki etap halinde teslim edilecek. İlk etap için Livera Homes teslimat tarihi Haziran ayının sonu olarak açıklanırken ikinci etap için ise bu tarihten 18 ay sonra hak sahiplerine teslim edilecek.Emlak365.com