Lokum Manzara Evleri Fiyat Listesi İçin Yüzde 20 İndirim Yapıldı

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alan Lokum Manzara evleri de konutta indirim kampanyasına katılan projeler arasında yer aldı. 

İstanbul Konut Projeleri 22.05.2018 - 15:55 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alan Lokum Manzara evleri de konutta indirim kampanyasına katılan projeler arasında yer aldı. 

DKY inşaat tarafından hayata geçirilen Lokum Evleri projesinin yeni etabı olan Lokum Manzara evleri 22 parsel üzerine yayılıyor. Projede yer alan dairelerin tümü ailelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak buçuklu olarak tasarlanırken 2 blokta yer alan daireler  +1,5 olarak adlandırılıyor ve 2+1,5 daire tipi ile 3+1,5 daire tipi olmak üzere iki farklı daire tipi seçeneği bulunuyor.Tabiat Parkına Komşu Konut ProjesiŞehrin merkezinde doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyen kişilere hitap eden proje kızılçam ormanının hemen dibinde piknik alanlarının yanında bulunuyor. Eşsiz bir doğal güzellik sunan proje hızla gelişen Tuzla Aydınlı'da yer alıyor.Sahile sadece 8 dakikalık uzaklıkta yer alan projenin yakın çevresinde çok sayıda üniversite, eğitim ve yaşam merkezi bulunuyor. Proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika uzaklıkta yer alıyor. Yine projenin sadece 6 dakikalık uzaklığında çok sayıda alışveriş merkezi ve önemli caddeler bulunuyor. Proje lokasyon olarak bu nedenle oldukça iyi konumda yer almayı başarıyor.Lokum Manzara Evleri Fiyat Listesi Elde kalan son dairelerin satışlarını hızlandırmak için konutta yüzde 20 indirim kampanyası yapan konut projelerinin arasına dahil olan Lokum Manzara fiyat listesinde de indirim yapılıyor. Fiyat listesinde yer alan 2,5+1 daireler 429 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulurken Lokum Evler 3,5+1 daire fiyatları ise 499 bin liradan başlıyor.Lokum Manzara Evleri Ne Zaman Teslim Edilecek?"Birlikten güç doğacak, Türkiye kazanacak" sloganı ile indirim kampanyasına katılan Lokum Manzara Evleri aynı zamanda İstanbul 2018 teslim konut projeleri arasında yer alıyor. Proje Eylül ayı sonuna kadar teslim edilecek.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@