m2'si 600 TL'den Organize Sanayide Akaryakıt İstasyonu İmarlı Arsa Satılacak

Aksaray Organize Bölgesinde yer alan akaryakıt istasyonu imarlı arsa ihale ile satışa çıkarıldı. Kamuya ait olan arsa için belirlenen m2 satış rakamları haberimizde.

Emlak Haberleri 19.10.2021 - 12:08 19.10.2021 - 12:08 Mustafa KARAGÖZ

Aksaray Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü arsa satış ilanı yayımladı. Akaryakıt İstasyonu İmarlı Arsa satışı yapacağını duyuran kurum hem söz konusu arsanın özelliklerini açıkladı hemde satış rakamlarına dair bilgi verdi. 

AKARYAKIT İSTASYONU İMARLI SATILACAK

Arsa satışı için bir duyuru yayımlayan Aksarat OSB Bölge Müdürlüğü satışların nasıl yapılacağını açıkladı.

Satış işlemleri ve ihale bilgilerine dair kurum "Akaryakıt Ve Servis İstasyonu İmarlı Parselin, açık arttırma usulü ihale yoluyla satışı yapılacaktır. Yapılacak satış ve uygulamalar 4562 sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanun, OSB uygulama Yönetmeliği ve 7033 sayılı kanunun 3. Maddesi kapsamında değerlendirilecektir." ifadelerine yer verdi.

İhale Tarihi Evrak Teslimi

Kurum tarafından satışa çıkarılan arsa 2 Kasım tarihinde düzenlenecek ihale ile satılacak. Saat 14.00 itibariyle başlayacak olan ihale işlemlerine başvurular bu ana kadar devam edecek. Yani istekliler 2 Kasım saat 14.00'a kadar evrak teslimi yapabilir ve başvuruda bulunacaklar. Arsa satışları için tüm şartlar ve başvuru işlemlerine ilişkin detaylara ihale şartnamesinde yer verildi.

İhale Adresi

İhale şartnamesi OSB Müdürlüğünden 100 TL karşılığında alınabilecek. İhale başvurusunu yapanlar ilan edilen tarihte Erenler OSB Mah. R. Tayyip ERDOĞAN Blv. No: 6 Taşpınar/ MERKEZ/AKSARAY adresinde yer alan Aksaray OSB Müdürlüğü Toplantı Salonunda ihaleye katılacaklar. 

SATIŞI YAPILACAK ARSANIN ÖZELLİKLERİ

Aksaray OSB Müdürlüğü söz konusu arsanın Aksaray Merkez Kırılmlı Mahallesinde yer aldığını duyurdu. Arsa 8015/5 ada parsel numarasında yer alıyor. Arsa için belirlenen birim fiyat 600 TL/m2 olarak duyuruldu. Arsanın büyüklüğü 6326,45 m2 olarak ilan edildi. Arsa için belirlenen muhammen bedel ise 2 milyon 795 bin TL olarak belirlendi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@