Maaşa Kadar Borç Para Arayanlara Denizbank 113 TL Taksitle Kefilsiz, Şartsız, Evraksız 3.000 TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

Nakit paraya olan ihtiyaç her geçen gün artmaya devam ederken Denizbank müşterilerine rahat bir nefes aldıracak kampanyasını başlattı. Denizbank ihtiyaç kredisi Mayıs kampanyası 2022!

Finans 23.05.2022 - 08:40 23.05.2022 - 08:43 Gülcan Özer

Yaşanan zam yağmuru ve yükselen enflasyon rakamları nedeniyle vatandaşlar ay sonunu getirmekte zorlanırken borç para arama derdine son verecek olan kredi paketi Denizbank tarafından açıklandı. Denizbank ihtiyaç kredisi paketinde günlük sadece 4 TL taksitle 3 bin TL nakit para desteği sunuluyor. İsteyen kişilere 36 ay vadeli 100 bin liraya kadar kredi çekme imkanı sunuluyor. 

Denizbank uzaktan bankacılık sistemi sayesinde isteyen kişiler Denizbank mobil şube uygulaması üzerinden bankaya gitmeden hemen müşteri olma imkanı elde ederken, internetten kredi başvurusu yapma imkanı sayesinde şubeye gitmeden kredi çekebiliyor. Denizbank müşterisi olan kişiler ise Denizbank mobil şube üzerinden menüde yar alan krediler, kredi başvurusu linkleri üzerinden hesaplarına ihtiyaç duydukları nakit para desteğini alabiliyorlar. 

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Türkiye'nin en kolay kredi veren bankaları arasında yer alan Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilere yüzde 1,49 seviyesinden başlayan oranlarla en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı fırsatını sunuyor. En uygun kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank 3 bin liraya kadar olan kredi başvurusu işlemlerinde bu oranı kullanırken daha yüksek limitli kredi başvurusu için ise yüzde 1,69 oranı ile borç para kullanılmasına izin veriliyor. 

denizbank ihtiyaç kredisi oranı listesi

Ancak ihtiyaç kredisi faiz oranı belirlenirken kişinin kredi notu da temel alınmakta olup düşük kredi notu olan kişiler riskli grup içerisinde yer aldıkları için daha yüksek faiz oranları ile kredi çekebilmektedir. En düşük kredi notu 1 puan olarak uygulanırken en yüksek kredi notu puanı ise 1900 puandır. Kişinin kolay kredi onayı alması için kredi notu puanının en az 1700 puan ve üzerinde olması beklenir. 

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Kredi çekmek istiyorum diyen müşterileri için Denizbank farklı pek çok kanaldan kolay kredi başvuru imkanı sunmakta olup, ayrıca Denizbank internet sitesi üzerinden ön kredi başvurusu da yapılabilmektedir. Denizbank müşterisi olan ve internet şubesi kullanan kişiler kredi başvurusunu Denizbank internet şubesi ve mobil şube uygulaması üzerinden de yapabilmektedir. Yine tüm Denizbank şubeleri üzerinden şahsi başvuru yapılabilmektedir. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@