Maaşı Olan Herkese İşçi Memur Farketmiyor! Halkbank'tan Nakit Destek 5.000 TL, 10.000 TL, 25.000 TL, 50.000 TL

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yenilendi. Uygun faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için devlet bankası ayrı ayrı kredi paketleri sunuyor. İşte aralık sonu maliyet tabloları.

Finans 11.12.2021 - 13:16 11.12.2021 - 13:16 Mustafa Karagöz

Halkbank maaş müşterilerine ayrı memur, işçi emekli vatandaşlara ayrı, esnaflara ayrı özel kredi paketleri sunuyor. Banka yüksek limitle ve müşteri gruplarına özel olarak belirlediği ihtiyaç faiz oranlarını ise sürekli yeniliyor. Bankanın Merkez Bankası Aralık 2021 PPK öncesi ilan ettiği son oranlar ile yeni maliyet tabloları belli oldu. 

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ

Halkbank emekli maaş müşterilerine mutlu emekli ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bu kredi paketi yüksek limit ve bankanın standart kredi paketlerine oranla daha düşük faiz oranı ile kredi vermesiyle ön plana çıkıyor. Banka mutlu emkeli ihtiyaç kredisi ile nakit sıkıntısını gidermek isteyen emekliler için bilgilendirme açıklamasında bulundu. Kredi faiz oranıyla birlikte diğer özellikleri açıklandı. 

"Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,58’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir."

11 aralık mutlu emekli

İŞÇİ VE MEMURLAR İÇİN

Kamu kurumlarına çalışan personeller ile özel sektörde yer alan vatandaşlar banka müşterisi olmasalarda Halkbank'ın kredi olanaklarından faydalanabilirler. 

Kamu personelleri için "Kamu Çalışanlarına Özel" işçiler için "Özel Sektör Çalışanlarına Özel" ihtiyaç kredisi paketi sunan Halkbank bu iki kredi paketi için aynı özellikleri açıkladı. Banka 36 aya kadar vadeli 50.000 TL kredi kullanım durumunun uygun olması durumunda ise 24 ay vadeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılabileceğini ilan eden banka yüzde 1.61 olarak açıkladı. 

memur ve işçiler için özel kredi

MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ PAKETİ

Halkbank emekli maaş müşterilerinde olduğu gibi sektör farketmeden diğer tüm maaş müşterilerine de özel nakit desteği sağlıyor. Halkbank tüm çalışanlar için maaşlarını Halkbank'tan almak kaydıyla aşağıda yer alan özelliklerde ihtiyaç kredisi sunuyor. 

"Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak; Maaşını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,58’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 0-50.000TL’ye kadar 36 ay, 50.001-100.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredimizdir."

HALKBANK KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Halkbank nakit destek kapsamında kredi başvurusu yapacak olanlar yüksek limitli krediler için banka şubelerinden başvurularını tamamlayacaklar. Düşük limitli krediler için online kanallardan şubeye gitmeden başvuru yapılabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@