Maaşını Bankadan Çekenlere Kredi Müjdesi! 3 Ay Ertelemeli TEB Maaş Müşterisi İhtiyaç Kredisi Kampanyası

TEB ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müştelerine düşük faizli kredi desteği sağlarken maaş müşterisi olan kişilere düşük faizli kredi çekme imkanı sunacağını ilan etti. TEB kredi kampanyaları!

Finans 09.12.2021 - 09:39 09.12.2021 - 11:01 Gülcan Özer

2022 yılına sayılı günler kala vatandaşların kredi talepleri her geçen gün artarken bankalarda kredi verme yarışına girdi. TEB ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine farklı çok sayıda pakette cazip seçenekler sunarken bunlardan biri de maaş müşterisi olan kişilere sunuldu. 

TEB Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında hem kredi faiz oranlarını düşürdü, hem de 3 ay ertelemeli kredi çekme imkanı sundu. Kredini şimdi al, ödemesine Mart 2022'de öde kredi kampanyası 10 bin liraya kadar nakit para desteği sağlanacağı ilan edildi. 

TEB MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan ve en kolay kredi veren bankalar arasında gösterilen TEB maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Başlatılan kampanya kapsamında hem ihtiyaç kredisi faiz oranı düşürüldü hem de 3 ay erteleme imkanı sunuldu. 

teb maaş müşterisi kampanyası

Avantajlı faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunan TEB'in sunduğu bu kampanyadan yararlanmak için TEB maaş müşterisi olunması ya da maaşınızı TEB'e taşıyarak aylık maaş ödemenizi bu banka üzerinden almanız yeterli olacak. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunan TEB, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme nedeni ile 50 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi taleplerinde 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunuyor. 50 bin lirayı aşan tutarlar için ise en uzun ihtiyaç kredisi vade süresi 24 ay ile sınırlandırılyor. 

teb kredi kampanyası maaş müşterisi

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA: 36 AY VADELİ 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Düzenlenen kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,80 seviyesine çekilirken TEB ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı ise 52,50 TL olarak belirlendi. 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 402,48 TL olarak hesaplanırken kredinin sigorta tutarı ise 506,07 TL olarak ilan edildi. 

TEB İhtiyaç kredisi başvurusu için TEB internet sitesi üzerinden başvuru yapılabileceği gibi TEB mobil şube ve maaş müşterisi olunan şube üzerinden de direkt ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmasına olanak sağlanacak. Maaş müşterisi olunduğu için kefilsiz, belgesiz, evraksız kredi çekme imkanı sunulacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@