Maaşını Ziraat Bankası'ndan Alan Emeklilere Özel Faiz Oranlarıyla Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası maaşını kendi bünyesinden alan emekli vatandaşlara özel faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ 21.02.2020 - 00:30 15.07.2021 - 00:09 SERHATMEDYA

Ziraat Bankası maaşını kendi bünyesinden alan emekli vatandaşlara özel faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor. Emeklinin Artısı Kredisi paketi kapsamında sağlanan ihtiyaç kredisinin tüm detayları ve ödeme planı.

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekli vatandaşlar özel bir kampanyadan faydalanabilirler.Bu kredi kampanyası maaşını Ziraat Bankası'ndan alan emekli vatandaşlar için geçerli olup emekli vatandaşlara aşağıda yer alan özel oranlarla kredi imkanı sunuluyor.ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARIZiraat Bankası'nın sunduğu Emeklinin Artısı Kredi Kampanyası kapsamında emekli vatandaşlara yüzde 0.98 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriliyor. Emekli vatandaşlar şubeye gitmeden dijital kredi ile başvuruda bulunabiliyorlar. Ayrıca emekli vatandaşlara kullandıkları kredinin geri ödemeleri için 60 ay vade imkanı sunuluyor. Bankadan kredi kullanacak olan vatandaşlar için örnek ödeme listesini aktarıyoruz. 20 Bin TL Kredi için Ödeme PlanıEmeklinin Artısı Kredi kampanyası kapsamında 20 bin TL kredi kullanacak ve ödemelerini 60 ay vade ile yapacak vatandaşlar için örnek ödeme planı şu şekilde;

Söz konusu kredi için vatandaşlar Ziraat Bankasına 100 TL kredi tahsis ücreti ödeyecekler. Sigorta masrafı da ödeyecek olan vatandaşların bu masraf tutarı ise 5 yaş için hesaplanan 1 yıllık ortalama sigorta masrafı tüketici kredisi için 39,67 TL olarak açıklandı. 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@