Madonna 45 Milyon Liralık Dairesini Prens Harry ve Meghan Markle'a Kiralık Daire Olarak Önerdi!

Kraliyet ailesinden ayrılma kararı ile dünya gündeminde büyük yankı uyandıran Prens Harry ve Meghan Markle ile ilgili olarak Madonna çok konuşulacak bir video yayımladı.

EMLAK MAGAZİN 11.02.2020 - 23:00 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Kraliyet ailesinden ayrılma kararı ile dünya gündeminde büyük yankı uyandıran Prens Harry ve Meghan Markle ile ilgili olarak Madonna çok konuşulacak bir video yayımladı. Dünyaca ünlü pop star Madonna New York'ta bulunan dairesini ünlü çifte kiralamak istediğini açıkladı.

İngiltere kraliyet ailesinde ilk olarak eltiler savaşı olarak başlayan kriz Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin ayrılık kararı ile zirveye ulaşmıştı. Prens Harry ve Meghan Markle kraliyet ailesindeki görevlerini bıraktıklarını ve artık hayatlarına kendi çizdikleri rota ile devam edeceklerini duyurmuştu. PRENS HARRY VE MEGHAN MARKLE NEREDE OTURACAK?Kraliyet ailesinden ayrılma kararı alan ünlü çift yaşamlarını Kanada ve İngiltere'de eş zamanlı olarak geçireceklerini duyurmuştu. Konu nakkında özel ibr video yayımlayan Madonna gündeme bomba gibi düştü. İngiltere'nin en çok konuşulan konusu olmayı başaran Madonna 2008 senesinde satın almış olduğu lüks dairesini ünlü çifte kiralamak istediğini duyurdu. Sosyal medya hesabından yayımladığı videoda Madonna Kanada'da yaşamak istediğini belirten Prens Harry ve Meghan Markle'a “Kanada'ya gitmeyin, orası çok sıkıcı” diye seslenirken kendilerine  "Central Park West'teki dairemi kiralamalarına izin vereceğim, iki yatak odası var. En iyi balkona sahip; Manhattan'ın en güzel manzarasına bakıyor" diyerek ev kiralama çağrısında bulundu. Ünlü çitfin Kanada'ya taşınmalarını istemediğini belirten Madonna  "Bir 'oyunbozan' olacak. Buckingham Sarayı'nda CPW'ye (Central Park West) dair hiçbir şey yok" diyerek kendilerine lüks evini kiralayabileceklerini iletti. Madonna söz konusu evini 2008 senesinde o tarihte tam 7,3 milyon dolar para ödeyerek satın almıştı. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@