Mahall Ankara Projesinde KDV'siz 0.69 Faizle Taksitle Satılık Son Ofis Satışları Başladı!

Türkerler Holding imzası ile hayata geçirilen Mahall Ankara projesi kapsamında elde kalan son ofisler büyük fırsatlarla satışa çıktı. Ankara'da ofis yatırımı yapmak isteyen kişiler dikkat!

Konut Projeleri 07.11.2021 - 23:30 07.11.2021 - 23:30 Gülcan Özer

Ankara'nın en büyük markalı konut projeleri arasında gösterilen Mahall Ankara projesi kapsamında elde kalan son ofisler için kampanyalı satışlar başladı. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Türkerler İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen projede elde kalan son konutlar için KDV ödemesi olmadan yüzde 0.69 oranı ile taksitle ofis projesi satışı için ilan yayımlandı. 

Yatay ofis, kule ofis ve home ofis olmak üzere projede toplam 3 ofis tipi satışa sunulmuştu. Satışa sunulan projelerde elde kalanlar için hem fiyat indirimi yapıldı hem de ödeme kolaylığı sunuldu.

OFİS YATIRIMI YAPMAK İSTEYEN KİŞİLERE BÜYÜK FIRSAT! 

5 katlı binada yer alan yatay ofislerde alan büyüklüğü 80 m² 'den 327 m² 'ye kadar değişen özel girişli 101 ofis yer alırken kule ofis bölümünde ise 71 m² ’den 2300 m² ’ye kadar değişen 214 ofis satışa sunulmuştu. İş ile ev yaşantısını birleştiren kişiler için ise 67 m² ile 179 m² arasında değişen alan ölçüleri ile 191 adet 1+1 tipi ofis satışa açılmıştı. 

mahall ankara projesi

MAHALL ANKARA OFİS PROJESİ FİYATLARI NE KADAR?

Kalan ofislerin satışları için cazip fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylığı sunulurken satış fiyatları için satış ofisi üzerinden destek sağlanıyor. Mahall Ankara satış ofisi üzerinden hem ofislerin satış fiyatları hem de ödeme planları hakkında destek verilirken yine kişiye özel ödeme planı sunulacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@