Maliye Bakanı Döviz Endeksli TL'ye Destek Paketini İlan Etti! İşte Vadeli Mevduatın Kazançları

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilan ettiği TL'ye destek paketini açıkladı. Döviz endeksli vadeli mevduatın yatırımcıya sunduğu kazançlar belli oldu.

Finans 21.12.2021 - 14:12 21.12.2021 - 14:12 Mustafa Karagöz

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yeni yatırım paketinin tüm detaylarını kamuoyu ile paylaştı. Vatandaşların nasıl bir kazanç sağlayacaklarını ilan eden Bakan Nebati sunulacak tüm avantajları duyurdu. İşte döviz endeksli vadeli mevduat desteğinin yatırımcıya sunduğu olanaklar. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN MÜJDELEDİĞİ VADELİ MEVDUAT DESTEĞİNİN DETAYLARI BELLİ OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ilan edilen ve dolar kurunda çok sert bir düşmeye neden olan yeni yatırım paketinin detayları belli oldu. Hazine ve Maliye Bakanı Nebati ilk detayları açıklanan pakete ilişkin kapsamlı bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında yeni paketin sunduğu avantajları bir bir ilan eden Nebati, yatırımcısının nasıl kazanç elde edeceğini şu sözlerle ifade etti. 

yeni vadeli

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Dövize endeksli Türk lirası mevduatları ile ilgili yeni düzenlemelerin ayrıntılarını saat 14:00'te açıklayacağız. Bankalarımız da gün içerisinde işlemlere başlayacaktır. Milletimize hayırlı olsun" demişti. 

Detaylar Geliyor...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@