Manavgat Orman Yangını İle Çiftliği Küle Dönen Eski Manken Tuğba Özay Felç Geçirdi!

Manavgat'ta büyük orman yangını şehir merkezine doğru ilerlerken çok sayıda evi de küle çevirdi. Yangında eski Survivor yarışmacısı Özay'ın da çiftliği yandı.

Emlak Magazin 29.07.2021 - 14:00 29.07.2021 - 14:01 Gülcan Özer

Bir dönem podyumlarda fırtına estiren, Survivor yarışması ile adını milyonlara duyuran Tuğba Özay yarışma sonrasında kendisine bir çiftlik evi alarak burada inzivaya çekilmişti. Sosyal medya hesabından sık sık çiftliği ile ilgili paylaşımlar yapan Özay dün acı haberi verdi. 

Dün öğle saatlerinde Antalya'nın Manavgat ilçesinde başlayan orman yangını yerleşim yerlerine de sıçrarken çok sayıda mahalle ve evde acil olarak boşaltılmış, alınan tüm önlemler ve yapılan müdahalelere rağmen rüzgarın da etkisi ile çok sayıda ev küle dönmüştü. 

YANGINDA ÇİFTLİK EVİ KÜL OLAN TUĞBA ÖZAY ÜZÜNTÜDEN FELÇ GEÇİRDİ! 

Yangın bölgede bulunan çok sayıda evi yakıp küle çevirirken yine bu bölgede yer alan çiftliklerde yangından etkilendi. Yangın haberini alır almaz hemen çiftliğine ulaşmak için yola çıkan Tuğba Özay sosyal medya hesabından paylaştığı videosunda yetkililere seslenerek “Yanıyoruz, çiftliğimiz yanıyor her yer yanıyor. Ne olur sesimizi duyun. Manavgat’a yetişmeye çalışıyorum" diyerek göz yaşlarına boğulmuştu. 

marmaris-orman-yangını

Özay bölgeye daha fazla yangın uçağı verilmesini söyleyerek tüm devlet yetkililerine seslenmiş, "çiftliğimiz, evimiz, köyümüz her yer yanıyor. Hiçbir yerim tutmuyor. Daha çok uçak lazım" diyerek tüm yetkililerin bölgey gelmelerini istemişti. 

tuğba-özay-yangın-haberi

Bir süre sonra bu sefer hastane odasından video yayımlayan Tuğba Özay üzüntüden felç geçirdiğini söyleyerek çiftliğinin ve evinin yandığını belirterek dünden beri destek istediğini ve herkese yalvardığını söyleyerek kollarının ve hiçbir yerinin tutmadığını söyledi. 

tuğba-özay-felç

Tuğba Özay aynı acıyı ikinci kere yaşarken daha öncede 2007 senesinde yaşanan yangın nedeni ile mağdur olmuş, o tarihte çiftliğinin bir bölümü yangında hasar almıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@