Manchester'a Transfer Olan Cristiano Ronaldo 7 Yatak Odalı Malikane Tuttu!

Dünyanın en çok kazanan futbolcuları arasında ilk sıralarda yer alan Cristiano Ronaldo ailesi için kesenin ağzını açtı ve 7 yatak odalı bir malikane kiraladı!

Emlak Magazin 05.09.2021 - 16:10 05.09.2021 - 16:15 Gülcan Özer

Dünya futbol tarihine adını altın harflerle yazdırmayı başaran Cristiano Ronaldo futbol hayatına İngiltere'de devam etme kararı almış, kırmızı şeytanlar olarak anılan Manchester United'a imza atmıştı. 36 yaşında olan ünlü futbolcu  bir kere daha ailesine ne kadar düşkün olduğunu gözler önüne serdi. 

Bulduğu her fırsatta çocukları ve ailesi ile zaman geçiren Cristiano Ronaldo daha önce de karantina döneminde ailesine tuttuğu özel ada ile magazin basınının gündemine taşınmıştı. Yıldız futbolcu bu seferde ailesine tuttuğu süper lüks malikane ile haberlere konu oldu. 

AİLESİNİN RAHATI İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI, 7 YATAK ODALI MALİKANE KİRALADI! 

Ailesine olan düşkünlüğü ile de takdir toplayan Cristiano Ronaldo transfer kararının ardından ailesinin rahat edebileceği bir ev arayışına başlamıştı. Bundan sonra Manchester United formasını terletecek olan ünlü yıldız ailesi için 7 yatak odalı süper lüks bir malikane kiraladı. 

ronaldo-yeni-evinin-resimler-i

Ormanlık alan içerisinde dev bir araziye kurulu bulunan ultra lüks malikanede Cristiano Ronaldo'nun spor çalışmalarını aralıksız devam ettirebileceği özel bir çalışma alanı da bulunurken lüks evde adeta yok yok! 

Kendisine özel yüzme havuzu, spor salonu, sauna, oyun alanı ve kendisine ait özel sinema salonu dahi olan evde güvenlik önlemlerini de en üst düzeyde tutan Cristiano Ronaldo ailesinin güvenliği için 6 kişilik özel bir güvenlik ekibi kurdu. Ünlü futbolcu ailesi ile yeni evine taşınırken evinden ilk görüntüler de İngiliz basını tarafından paylaşıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@