Manisa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı 200.000 TL'ye Lojman Satışı İlanı Yayımladı!

Kamu konutları ve lojman satış ilanları yayımlanmaya devam ederken bu ilanlardan birini de Manisa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı yayımladı.

Manisa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı 200.000 TL'ye Lojman Satışı İlanı Yayımladı!

Manisa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında 9 adet kamu taşınmazı satışa sunuldu. Söz konusu ihale 7 Temmuz 2022 tarihinde saat 10:30 itibari ile başlayacak. Satışa sunulan taşınmazlar arasında apartman dairesi yanı sıra bahçeli kargir ev, kargir apartman ve 5 katlı betonarme bina yer aldı.

Kamu konutu almak isteyen kişiler için yayımlanan ilanda "Manisa İli Şehzadeler, Akhisar, Demirci, Turgutlu ve Alaşehir İlçelerinde Başkanlığımıza ait lojman niteliğindeki 9 (Dokuz) adet taşınmazın satış işi Manisa Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığınca, 2886 sayılı Kanunun 45. maddesi gereği Açık Teklif Usulü (Açık Arttırma) ile gerçekleştirilecektir" ifadelerine yer verildi.

SATILIK KAMU LOJMANLARI VE KAMU KONUTU İLANLARI YAYIMLANMAYA DEVAM EDİYOR!

Yapılan duyuru kapsamında söz konusu ihalenin 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile yapılacağı ilan edildi. Manisa Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı 1. Anafartalar Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:25 Şehzadeler MANİSA adresinde bulunan başkanlık binasında yapılacak olan ihale komisyon huzurunda gerçekleştirilecek.

manisa ilanı

Yine ihaleye katılmak isteyen kişilerin her kamu konutu için yanında belirlenen geçici teminat tutarı rakamını ihaleden önce Manisa Yatırım İzleme Ve Koordinasyon Başkanlığı hesabına yatırması gerekecek. İhale mektuplarının ihalenin düzenleneceği tarih ve saate kadar şartnameye uygun bir şekilde hazırlayarak kuruma teslim etmesi gerekecek. En yüksek teklifi veren kişi ya da kurumlar satışa sunulan taşınmazları satın alma hakkı elde edecekler.