Mansur Yavaş Duyurdu! Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Çiftçilere Mazot Desteği

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediye tarafından çiftçilere mazot desteği vereceğini duyurdu. Mansur Yavaş'ın çiftçilere mazot desteği haberini çiftçiler sevinçle karşıladı.

Mansur Yavaş Duyurdu! Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Çiftçilere Mazot Desteği

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, her kesimden vatandaşa yaptığı yardımlar ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde ulaşım ücretlerine yapılan zammın 2 TL'lik kısmının belediye bütçesinden karşılanarak vatandaşlara ucuz ulaşımın yolunu açan Mansur Yavaş, bu kez de akaryakıt zamları nedeniyle zor günler geçiren çiftçilere destek verdi.

Kişisel sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Mansur Yavaş, çiftçilere mazot desteği verileceğini müjdeledi.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN MAZOT DESTEĞİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, göreve geldiği ilk günden beri vatandaşların maddi zorluklarla mücadelesine destek çıkıyor. Planladığı yardım paketleri ile her kesimden vatandaş çeşitli sosyal yardımlarla buluşturuluyor.

Mansur Yavaş, son olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin akaryakıt zamları nedeniyle tarlaya çıkmakta zorlanan çiftçilere mazot desteği vereceğini açıkladı.

Müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyuran ABB Başkanı Mansur Yavaş paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

'' Yerel yönetimler bazında Türkiye'nin en kapsamlı 'Çiftçilere Mazot Desteğine' başlıyoruz. Kararımızı destekleyen meclis üyelerine teşekkür ediyorum. Üreticimizin ekonomik krizin altında ezilmesine izin vermeyeceğiz. '' dedi.

mansur yavaş mazot desteği

Daha önce Başkent Kart uygulamasını hayata geçirerek ihtiyaç sahibi vatandaşların alışveriş ver yakıt ihtiyaçlarına destek olan Ankara Büyükşehir Belediyesi, şimdi de tarıma gönül vermiş çiftçileri zamlara ezdirmemek adına mazot desteği verecek.

Mansur Yavaş'ın çiftçilere mazot desteği ile ilgili yaptığı pylaşım sosyal medyada gündem oldu. Vatandaşlar karara olumlu tepki gösterirken mazot desteği ile ilgili ayrıntılar daha sonra açıklanacak.

SONRAKİ HABER