Mansur Yavaş, Refik Tuzcuoğlu ve İsmail Erdoğan'ı Görevden Aldı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan'ı Mansur Yavaş, Refik Tuzcuoğlu ve İsmail Erdoğan'ı görevden aldı.

Gündem 12.04.2019 - 10:40 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan'ı Mansur Yavaş, Refik Tuzcuoğlu ve İsmail Erdoğan'ı görevden aldı. Görevden alınanların yerine kimler getirildi?

31 Mart Yerel seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş Refik Tuzcuoğlu ve İsmail Erdoğan'ı görevden aldı.Refik Tuzcuoğlu Kim?Mehmet Özhaseki, Kayseri büyükşehir belediye başkanlığı döneminde, ekmek fabrikası genel müdürlüğü ve KASKİ yönetim kurulu üyeliğine getirdiği Refik Tuzcuoğlu'nu, bakan olunca da müsteşar yardımcılığınaar atadı. Fakat yeni  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş,  Refik Tuzcuoğlu'nu görevden aldı.

Refik Tuzcuoğlu'nun Yerine Kim Gelecek?Refik Tuzcuoğlu'nun Yerine Giresun eski MHP milletvekili Murat Özkan getiriliyor. Özkan'ın genel sekreterliğe atanmasına ilişkin yazı gerekli izin için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na gönderildi.İsmail Erdoğan'da görevden alındı.İsmail Erdoğan Kimdir?Teftiş Kurulu Başkanı İsmail Erdoğan görevden alındı. Yerine müfettiş Ata Şengül getirildi.Tarım eski Bakanı Mehdi Eker'in Müsteşar yardımcılığı görevine getirdiği Erdal Celal Sumaytoğlu'da, Mansur Yavaş ile çalışmaya başladığı öğrenildi.Erdal Celal Sumaytoğlu, büyükşehirdeki istifa ve görevden alma işlemlerini yürütüyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@