Manuş Baba İstanbul’a geldiği günden beri kirada kaldığını açıkladı!

Asker fotoğraflarıyla gündeme gelen başarılı şarkıcı Mustafa Özkan, kendisi hakkında merak edilen sorulara katıldığı televizyon programında cevap verdi.

EMLAK MAGAZİN 16.08.2019 - 21:30 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Asker fotoğraflarıyla gündeme gelen başarılı şarkıcı Mustafa Özkan, kendisi hakkında merak edilen sorulara katıldığı televizyon programında cevap verdi.

Bedelli olarak askerlik görevini yerine getirdiği sırada çekildiği fotoğrafla sosyal medyada günlerce konuşulan 'Manuş Baba' adıyla tanınan şarkıcı Mustafa Özkan, ünlü sanatçıların yaşadığı ve her sokağında rastlanan İstanbul’a 5 yıl önce geldiğini söyledi.İSTANBUL’A GELDİĞİ GÜNDEN BERİ KİRADA OTURUYORİstanbul’a geldiği günden beri kirada yaşadığını dile getiren 'Manuş Baba' adıyla tanınan şarkıcı Mustafa Özkan, "İstanbul'a 5 yıl önce geldim. Mecidiyeköy'de kiralık bir evde kalıyorduk arkadaşlarla. Hâlâ kiradayım gerçi... Her şey oradaydı. Köprü, metrobüs... Bütün insanların yolu oradan geçiyor." dedi.MECİDİYEKÖY’DEN BALAT’A KAÇMIŞMeciyeköy’den kaçarak Balat’a yerleştiğini açıklayan şarkıcı Mustafa Özkan, "Mecidiyeköy'den kaçtım! Balat'a yerleştim. Çok tatlı bir hayatım var. Komşularım, arkadaşlarım... Tam bir mahalle. Orada yaşayıp, o mahalleden beslenmek benim için çok önemli. 32 yaşındayım. Sürekli yollarda olmak aidiyet duygumu azalttı." İfadelerini kullandı.MORUK DİYORLARDISaçlarından dolayı kendisine moruk dendiğini belirten Özkan, “Saçlarım gerçek. Babam sağ olsun. Lisedeyken 'moruk' diyorlardı. Garip geliyordu, şimdi alıştım. Neye alışmıyor ki insan? Şimdi hoşuma gidiyor.” dedi.O ESPİRİYE ÇOK GÜLMÜŞ!Ayrıca sosyal medyada günlerce konuşulan fotoğrafı hakkında ise şarkıcı Özkan, “Askerlik fotoğrafımı görünce ben de güldüm. İnsanlar mutlu olduğu için sevindim. Onun dışında görüntüm umurumda değil. Sosyal medyadaki eleştirilere çok takılmam. Adamın biri benim için, 'internetten sipariş verdiğim, eve gelen' yazmış. Çok güldüm." açıklamasını yaptı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@