Markalı Arsa Satın Almak İsteyenlere Özel Fırsatlar! 2022'nin İlk Nef Arsa Kampanyası Açıklanıyor!

Nef, 2022 yılının ilk Nef Arsa kampanyasını açıklıyor. Arsa yatırımı yapmak isteyenlere çok önemli imkanlar sunan Nef, yeni fırsatları duyuracak.

Markalı Arsa Satın Almak İsteyenlere Özel Fırsatlar! 2022'nin İlk Nef Arsa Kampanyası Açıklanıyor!

Türkiye'de arsa yatırımı yapmak isteyenlere Nef tarafından markalı arsa sahibi olma imkanı verilmeye devam ediliyor. 2022 yılının ilk Nef arsa kampanyasını 31 Aralık 2021'de açıklayacak olan dev şirket arsa yatırımı yapmak isteyenleri heyecanlandırmayı planlıyor. Çanakkale, Balıkesir, Sakarya, Eskişehir ve Hirfanlı'da Nef Arsa projelerini devreye alan Nef özel bir kampanyanın duyurusunu yapacak.

NEF'TEN ÖZEL ARSA KAMPANYASI!

NEF tarafından verilen bilgilere göre Nef Arsa kampanyası ile müşterilere önemli imkanlar verilecek. 9 Ocak 2022'ye kadar kısa bir süre için geçerli olacak kampanyaya müşteriler SMS yoluyla da katılavbilecekler. Cep telefonlarının mesaj bölümüne NEFARSA yazıp 3907'ye SMS gönderenler kampanyaya katılabilecekler.

ARSA YATIRIMCILARINA ÖNEMLİ FIRSAT

NEF Arsa için yeni kampanyaya dair açıklama yapan Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, "Yatırımcıları markalı arsalarla tanıştırmaya devam ediyoruz. Herkese, ulaşılabilir fiyatlarla markalı arsa satın alma imkanı veriyoruz. Arsa konusunda bizim iki farklı bakış açımız var. Bize göre arsayı sadece imkanı olanlar değil herkes alabilmeli. Bir diğer bakış açımız da geleneksel arsa yatırımının dışına çıkmak. Arsayı satın al, bekle değerlenirse kazanırsın anlayışını bir adım öteye taşıyoruz. NEF Arsa'yı tercih edenler arsaların proje tiplerine göre kira getirisine dahi sahip olabiliyorlar." dedi.

NEF HEDEFİ YURT DIŞINA KIRDI!

2022 yılında ülke sınırlarının dışında büyümeyi de hedeflediklerini söyleyen Nef Yönetim kurulu başkanı Timur Erden, "Nef olarak son 6 ayda çekmeköy, Bahçelievler, Yalıkavak ve Sancaktepe projelerini bitirip teslim ettik. 2022 için de şirket planlamamızı yaptık. Yurt dışında da büyümeyi hedefliyoruz. Bu şekilde Türk inşaat sektörüne katkı sağlamaya kararlıyız." ifadelerini kullandı.

NEF HANGİ ÜLKELERDE YENİ PROJELERE BAŞLAYACAK

NEF'in yurt dışı projelerinden de bahsenen NEF Yönetim kurulu Başkanı Timur Erden, "Şirket olarak bugüne kadar yurt dışında 42 adet proje yaptık. Biz bu ivmeyi 2022'de de devam ettireceğiz. Türkiye'de proje üretimine devam ederken diğer taraftan dünyanın farklı farklı ülkelerinde de önemli projelere imza atacağız. New York, Londra ve Almatı'da devam eden veya tamamladığımız projeler var. Şu anda Londra, Berlin, Miami, Los Angeles, San Francisco, Montreal, Toronto, Dubai, Moskova, Bakü gibi şehirlerde de proje planlamamız var. Bu projelerle Uluslararası bir marka olmak için çok önemli bir adım atmış olacağız." şeklinde konuştu.

SONRAKİ HABER