Markalı konut projelerine yüzde 20 indirime ek 0.99 faiz desteği

Markalı konut almak isteyenler için yaz dönemi fırsatları açıklanmaya başladı. Bu kapsamda gelen ilk kampanya satış fiyatı üzerinden yüzde 20 ve yüzde 0.99 faiz oranlı konut kredisi desteği oldu.

Konut Projeleri 17.06.2022 - 17:47 17.06.2022 - 17:47 Mustafa Karagöz

Hükümetin son konut kredi hamlesi markalı konutlara da sıçradı. Birçok firma konut satış kampanyalarını güncellediler ve çok daha uygun imkanlar sunmaya başladılar. Hükümetin kritik bant olarak uyguladığı 0.99 faiz oranıyla sıfır konut alım kredisi, firmaların kampanyalarında da temel özellik oldu. Bu dönemde firmalar yüzde 1.20 faiz oranıyla sağladıkları konut kredisinde indirime gittiler. 0.99 faiz oranıyla konut satışı yapacağını ilan eden firmaların bazıları konut satışlarında ayrıca indirim de uygulamaya başladılar. 

SUR YAPI'DAN 0.99 FAİZLİ KREDİYLE KONUT SATIŞ KAMPANYASI

Türkiye'nin farklı noktalarında konut projeleri olan Sur Yapı ev almak isteyenlere markalı konut satışı yapıyor. İlan edilen projelerinde özel bir kampanya başlatan ünlü firma hükümetin konut finansmanı paketine destek verileceği açıklandı. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar satan Sur Yapı özellikle nüfus yoğunluğu yüksek olan Ankara, İstanbul gibi kentlerde inşa ettiği projeleri ile dikkat çekiyor. 

Firmadan ev almak isteyenler için ilan edilen son konut kampanyasında 0.99 faiz oranıyla konut kredisi verileceği ilan edildi. Müşteriler peşinat ödemesi yaptıktan sonra geriye kalan tutarı uzun vadeli ödeme planıyla ödeyebilecekler. 

Ev alacaklar olanlar ayrıca indirim kampanyasını da değerlendirebilirler. Firmanın ilan ettiği projelerden alacak olanlar 0.99 faiz oranı dışında yüzde 20 indirim desteğini de değerlendirebilecekler. 

Markalı konut almak isteyenler firmanın web sitesinden hangi illerde konut projesi olduğunu öğrenebilir, fiyatlara ilişkin bilgi alabilir ve kampanya şartlarını uygun olup olmadıklarını sorgulayabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@