Market Alışverişlerini Kredi Kartlarıyla Yapanlar Dikkat! Ayrı Ayrı 30 TL, 35 TL, 75 TL Fırsatlarını Kaçırmayın

Market Alışverişlerine Kredi Kartı kampanyaları başladı. Garanti Bankası müşterisi olup Bonus kart kullananlar için 4 ayrı kampanya ile 3 taksit, 30 TL, 35 TL ve 75 TL indirim fırsatı sunuluyor.

Finans 13.01.2022 - 16:39 13.01.2022 - 16:40 Mustafa Karagöz

Pandemi süreci ile daha çok kullanılan ve hayatın her alanında yer alan kredi kartları, market alışverişlerinde de büyük kolaylık sunuyor. Garanti Bankası müşterisi olup Bonus Kart kullananlar için ise Ocak ayında 4 ayrı kampanya bulunmakta. Market alışverişlerinde bankanın ilan ettiği şartları sağlayanlar ister indirim ister TL puan isterse de indirim kazanabilecekler. 

GARANTİ BANKASI'NDAN MARKET ALIŞVERİŞLERİNE 4 AYRI KAMPANYA

Garanti  Bankası kredi kartını kullanan müşteriler her bir kampanya için ayrı ayrı ilan edilen şartları sağlayarak alışverişlerini daha ucuz hale getirebilirler. Garanti Bankası'nın web sitesinden duyurulan kampanyalarda 75 TL'ye kadar indirim veriliyor. Bir kampanya ise ödemelerin taksitlendirilmesini içeriyor. İşte o kampanyaların tümü. 

75 TL Kampanyası

Garanti Bankası müşterisi olanlar 75 TL kampanyasında harcadıkça kazanacaklar. Banka kampanya katılım şartlarına dair açıklamasında, Bonus üye işyerlerinden yapılacak olan 200 TL ve üzeri her ikinci harcamanıza 25 TL, toplam 75 TL bonus verileceğini duyurdu. Kampanya 16 Ocak tarihine kadar geçerli. 

35 TL Kampanyası

Market alışverişleri için ikinci seçenek ise 35 TL kampanyası. 31 Ocak tarihine kadar geçerli olacak kampanya Bonus Genç kartları için geçerli olacak. Market harcamalarında yapılacak olan 350 TL ve üzeri harcamalarda 35 TL bonus kazanılacak. Bir müşteri kampanyaya bir defa katılabilecek. 

30 TL Kampanyası

Gençlere yönelik ikinci kampanya ise 30 TL fırsatı sunuyor. Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılan genç müşterilerin restoran, fast food ve kahve zincirlerinde yapacakları her 50 TL üzeri harcamaya 5 TL toplam 30 TL bonus sağlanacak. 

3 Taksit Kampanyası

Metro Marketler üzerinden yapılacak tüm alışverişlerde Garanti BBVA kredi kartlarına 4 veya 6 taksit fırsatına ek 3 taksit uygulanacak. Söz konusu kampanya 31 Ocak tarihine kadar geçerli olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@