Market İhtiyacı Olanları Sevindiren Duyuru Geldi! Market Alışverişinizi 60 TL Daha Karlı Yapabilirsiniz!

Market fiyatlarında yaşanan fahiş fiyat artışları sonrasında bankalardan yeni kampanyalar duyurulmaya başladı. Market harcamalarınızı 60 TL daha avantajlı hale getirebilirsiniz!

Finans 11.05.2022 - 16:53 11.05.2022 - 16:59 Duygu Dilan Duman

Akbank Kart ile market harcamalarını yapacaklara avantajlı fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Ay sonuna kadar internet alışverişleri de dahil olmak üzere tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL ve üzeri her market harcamasına 20 TL kazanma şansı sunulacak. Toplamda ise 60 TL’ye varan chip – para ile vatandaşların yüksek market fiyatlarına rağmen çok daha avantajlı şekilde alışverişlerini yapmalarına destek olunacak. Market fiyatlarının cep yakmaya başlamasının ardından gelen yeni kampanyalar sayesinde vatandaşlar alternatif birçok yeni kampanyayı araştırmaya devam ediyor.

Market İhtiyaçlarına Yönelik 60 TL Destek!

akbank konut kredisi-7

31 Mayıs 2022 tarihine kadar Akbank Kart ile yapılacak internet alışverişleri de dahil olmak üzere tüm market alışverişlerinde 60 TL’ye varan chip – para kazanma şansı sunuluyor. İlgili kampanya kapsamında tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL ve üzeri her market alışverişleri için 20 TL, toplamda 60 TL verilmesi hedefleniyor. Vatandaşların market ihtiyaçlarını daha rahat karşılamalarını sağlayacak kampanyaya 5 – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında katılım sağlanması mümkündür.

Akbank Axess, Wings, Free, ticari kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Akbank Kart sahipleri yararlanabilmektedir. Ayrıca kampanyadan kazanılan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın da açık olması gerekmektedir.

Akbank Market Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Akbank Kart ile market alışverişlerini daha kârlı hale getirmek isteyenlere avantajlar sunuluyor. 60 TL chip – para kampanyasından yararlanmak isteyenler SMS ile ya da dijital kanallar üzerinden başvurularını yapabilmektedir. SMS ile kampanyaya katılım sağlamak için Akbank Kart sahiplerinin ‘’MAYIS’’ yazıp 4566’ya kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.

Kampanyaya katılmak için ayrıca ilk harcamadan önce Juzdan’dan ya da Akbank Mobil’den ‘’Hemen Katıl’’ butonuna tıklayarak da market alışverişlerinden 60 TL chip – para kazanma şansı elde edilmesi mümkündür.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@