Market Sepetiniz Bonus Puanlarla Dolsun! Market Alışverişlerine Özel 75 TL Bonus Puan Kazanma Fırsatı!

Fibabanka market alışverişleri için müşterilerine bonus sürprizi yaptı. Fibabanka market alışverişleri için ne kadar bonus veriyor?

Market Sepetiniz Bonus Puanlarla Dolsun! Market Alışverişlerine Özel 75 TL Bonus Puan Kazanma Fırsatı!

Kartlı ödeme sistemlerinde Bonus alt yapısını kullanan Fibabanka, yine özel bir kampanya ile karşımızda. Fibabanka, birçok farklı sektör için kampanya düzenlerken bu aralar artan fiyatlarla gündemde olan market sektörünü de unutmadı. Fibabanka Bonus kartınızla Bonus üye iş yeri özelliği olan marketlerden yapacağınız alışverişlerle birlikte siz de 75 TL’ye varan Bonus puan kazanabilirsiniz. Ayrıntılar haberimizde.

Markette satılan gıda ürünleri son dönemlerde aldı başını gitti. Bu durum, özellikle hane halkını çok ciddi anlamda sarsmış durumda. Fiyatların her geçen gün artması, bireyleri kara kara düşündürürken nakit ödeme ile market alışverişi yapmak adeta hayal haline geldi. Bireyler, çeşitli kredi kartları ile alışveriş yaparken bankaların düzenlediği kampanyalarla bir nebze olsun rahatlıyor. Fibabanka, kendi müşterilerine bu rahatlığı yaşatmak adına elini taşın altına koydu ve gıda ürünlerine özel bu kampanyayı düzenledi.

200 TL Üzeri Market Alışverişlerinde Kazanma Fırsatı

Fibabanka tarafından düzenlenen kampanyadan yararlanmak için ilk olarak en az 200 TL tutarında bir harcama yapmanız gerekiyor. Marketlerden yapacağınız alışverişlerinizin ödemesini Fibabanka Bonus kartınızla yaparak kampanyaya dahil olabiliyorsunuz. Kampanyaya katılımınız kesinleştikten sonra yapacağınız ikinci 200 TL ve üzeri alışverişte 25 TL Bonus kazanmış olacaksınız.

Market harcamalarına özel Bonus puan kampanyası sadece 25 TL ile sınırlı değil. İkinci 200 TL ve üzeri alışverişinizin ardından yapacağınız diğer 200 TL ve üzeri alışverişlerde de 25 TL Bonus puan kazanmaya devam edeceksiniz. Elbette diğer kampanyalar gibi Fibabanka Bonus puan kampanyasında da bir sınırlama mevcut. Her bir Fibabanka müşterisi, söz konusu market kampanyasından en fazla 75 TL Bonus puan kazanabilecektir.

Fibabanka Bonus kart kampanyasından elde ettiğiniz puanlar, 19 Ocak tarihinde kartınıza yüklenecek ve bu puanları harcamanız için önünüzde 1 aylık bir süreç olacak. Kampanya ise 16 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecek. Yapılacak harcamaların farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Aynı gün içerisinde birden fazla market ödemesi yaparsanız sadece ilk harcamanız kampanya kapsamında değerlendiriliyor.

SONRAKİ HABER