Market Zamları Sonrası Bulunmaz Nimet! İş Bankası Market Alışverişlerine 75 TL Hediye Veriyor!

İş Bankası Bankamatik kartı ile market alışverişi yapan müşterilerine 75 TL hediye Maxipuan veriyor. Kampanya 1-31 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak.

Market Zamları Sonrası Bulunmaz Nimet! İş Bankası Market Alışverişlerine 75 TL Hediye Veriyor!

İş Bankası, Maximum Mobil üzerinden kampanyalarını yayınlamaya devam ediyor. Bankanın açıkladığı son kampanyalardan biri, market alışverişleri için vatandaşlara ilaç gibi gelecek.

işbankası kampanya

İŞ BANKASI KAMPANYAYA KATILANLARA 75 TL HEDİYE VERECEK!

İş Bankası, yayaınladığı kampanyalarla müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Banka açıkladığı son kampanya ile yeni yılda market alışverişlerine kolaylık sağlayacak.

Maximum Mobil'den market kampanyasına katılanlar, 1 Ocak - 31 Ocak tarihleri arasında Bankamatik Kart'ları ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri ilk peşin alışverişin ardından, farklı günlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri her peşin alışverişleri için 15 TL, toplamda 75 TL Maxipuan kazanacaklar.

Kazanılan Maxipuanlar 4 Şubat 2022 tarihinde en son işlem yapılan karta yüklenecektir. Hediye Maxipuanı kullanmak için son tarih 14 Şubat 2022. Bir müşteri aynı kampanyadan yalnızcca bir kere faydalanabilecek ve en fazla 75 TL Maxipuan kazanabilecek.

MAXİMUM MARKET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

İş Bankası, Maximum market kampanyasına katılmak için Maximum mobil uygulamasından ''Kampanyalar'' bölümünden ilgili kampanyadaki ''KATIL'' butonuna tıklanması yeterli olmaktadır. Kampanyaya kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman katılabilirsiniz.

Kampanyaya İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan market sektöründe yer alan mağaza ve mobil uygulamalardan yapılan market alışverişleri kampanyaya dahildir.

Ticari, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazlarından yapılmayan işlemler ve farklı ürün gruplarında yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

SONRAKİ HABER