Marketler Birbirine Girdi! 4 LT, 5 LT Ayçiçek Yağı 72.95 TL, 99 TL Stoklar Erimeden Kaçırmayın Herkes Bunu Bekliyordu

Ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan dalgalanma ve artışların ardından tam tersi yönde hamle geldi. Birçok market ayçiçek yağı ürünlerinde indirim uyguladılar. ŞOK, A101, BİM, Migros, CarefourSA...

Finans 17.12.2021 - 12:29 17.12.2021 - 12:29 Mustafa Karagöz

Ekonomi gündeminin temeli dolar kurunda yaşanan yükselme ve dolar kuru nedeniyle temel gıda ürünlerine gelen zamlar var. 

Bu kapsamda en çok araştırılan ürünlerin başında ise ayçiçek yağı geliyor. Geçtiğimzi birkaç ayın yıldız ürünü olan ayçiçek yağında fiyatlar çok sert yükselmişti. Öyle ki 5 LT yağ fiyatları bazı marketlerde bazı markalar için 150 TL bandını aştı. 

MARKETLER AYÇİÇEK YAĞI YARIŞI FİYAT İNDİRİMLERİ GELDİ

Marketlerde ayçiçek yağı fiyatları 130 TL bandının üzerinde bulunuyor. Bazı marketler ise dönem dönem yaptıkları indirimler ile online alışverişlere özel indirimler uyguluyorlar. Bu indirimler ise müşterilere faha uygun fiyatlarla alışveriş imkanı sunuyor. 

Aralık ayının son günlerinde ise bazı marketler bu indirimlerini diğer firmalarla yarış haline getirdiler. Bizlerde piyasada online kanallara özel olarak sunulan fiyatları listeledik. İşte en pahalı ayçiçek yağı ile indirimli satış rakamları.

TARIM KREDİ KOOPERATİFİNDE 5 LT YAĞ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da önerdiği Tarım Kredi Kooperatiflerinde 5 LT ayçiçek yağı 123 TL'den satılıyor. Tarım Kredi Kooperatiflerinde satılan ürünlerde indirimler market bazlı oluyor. Müşteriler kendi ilçelerinde ki market şubelerinden indirimleri takip edebilirler. 

MİGROS SANAL MARKETTE 4 LT'LİK YAĞDA İNDİRİM

migros ayçiçek yağı

Migros Sanal Market üzerinden 1 LT ayçiçek yağı 25.90 TL'ye satılıyor. Ayrıca Turna marka 4 LT ayçiçek yağı ise 99.90 TL fiyatıyla öne çıkıyor. 

CAREFOUR'DA İKİ ÜRÜNDE İNDİRİM

carefour mısır yağı

119 TL CAREFOUR

Carefour iki üründe indirime gitti. 5 LT mısır yağı ve kendi markasında 5 LT ayçiçek yağında fiyatlar düştü. Ayçiçek yağı 119 TL'ye satılacak. 

A-101'DEN 4 LİTRE AYÇİÇEK YAĞINDA DEV İNDİRİM

AYÇİÇEK A101 İNDİRİMA101 DEN İNDİRİM

A101 Marketler 4 LT ayçiçek yağında dev indirime gitti. Market 4 LT yağı online sitesinde 72.95 TL olarak ilan etti. Vera Marka yağın 5 LT'si ise 117 TL'ye satılıyor. 

ŞOK MARKETLERDE 1 LT YAĞDA İNDİRİM

ŞOK İNDİRİM

Şok marketlerde 1 LT yağ fiyatlarında indirime gitti. Evim marka ayçiçek yağının litresi 25 TL olarak açıklandı. 

AYÇİÇEK YAĞINDA İNDİRİM OLACAK MI?

Ayçiçek yağı ürünlerinde marketlerin indirimleri oluyor. Son dönemlerde şikayet edilen ürünlerin başında gelen ayçiçek yağı ürünlerinde marketler kendi kampanyalarını düzenleyerek müşterilerin ilgisini çekiyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@