Masraf Yok, Komisyon Yok! Garanti BBVA'ya Başvuranlara Hemen Ödeme Yapılıyor!

Hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarını gidermek isteyen müşteriler için Garanti BBVA'dan Avans Hesap uygulaması ile çözüm üretiliyor.  Avans Hesap nedir, nasıl kullanılır?

FİNANS 22.07.2021 - 21:41 25.07.2021 - 11:24 Engin Uzunoğlu

Nakit ihtiyaçlarının üst seviyeye çıktığı bugünlerde insanlar kolay bir şekilde bankalar üzerinden ek kaynak elde edebilecekleri ürünleri merak ediyorlar. Bankalar kredilerin dışında farklı uygulamalarla da müşterilere nakit ödeme yapabiliyor. 

GARANTİ BBVA AVANS HESAP NEDİR?

Garanti BBVA'nın bireysel krediler dışında müşterilerin acil nakit ihtiyaçlarını çözebilmek için ortaya koyduğu finansal çözüme Avans Hesap denilmektedir. Avans Hesap uygulaması ile müşteriler kısa süre içerisinde ihtiyaçları olan nakit tutarı banka ATM'lerinden veya internet bankacılığı üzerinden kullanabiliyorlar. 

Acil para lazım olduğunda hiç beklemeden bu para Garanti BBVA Avans Hesap ile çekilebiliyor. Müşteriler hesaplarında para olmasa dahi bu uygulama ile anında para çekebiliyor ve nakit sorunlarını kolay bir şekilde aşabiliyorlar. 

Avans Hesap, Garanti BBVA müşterilerinin vadesiz hesaplarına bağlı kredi mevduat hesabıdır. Üstelik bu nakit kullanımında yüksek maliyetler de uygulanmamaktadır. Günlük yapılan hesaplama ile müşteriler cüzi maliyetlerle nakit sorunlarını aşabilmektedirler. 

Garanti BBVA'nın Avans Hesap uygulamasında müşteriler taksitli avans da çekebilmektedirler. Bu çekilen tutarlar 12 aylık taksitler halinde ödenebilmektedir. Kapsamlı bir kredi başvurusuna gerek görmeden müşteriler hemen nakite ulaşabilmektedirler. Müşteriler Avans Hesap kullandıklarında faiz haricinde herhangi bir ücret veya komisyon da ödememektedirler. 

AVANS HESAP FAİZ ORANI YÜZDE KAÇTIR?

Garanti BBVA'nın kullanımı oldukça kolay ve yaygın olan Avans Hesap uyguylamasından para çeken müşterilere banka tarafından yüzde 1,98 faiz uygulanmaktadır. 500 TL para çeken bir müşteri için bu paranın 5 günlük maliyeti 1,98 TL'dir. 

AVANS HESAP MALİYET HESAPLAMA

Avans Hesap üzerinden Garanti BBVA'dan 1.000 TL çeken müşteriler bu parayı 30 gün sonra geri öderlerse karşılaşacakları maliyet yalnızca 23,76 TL'dir. 1.000 TL para çeken müşteriler bir ay sonra bu parası 1.023,76 TL olarak ödemektedirler. 

garanti bbva avans hesap

Avans hesap ujygulamasında 100 TL'lik bir para kullanımının günlük maliyeti 0,08 TL'dir. Bu da oldukça uygun bir mali,yettir ve kısa süreli bakit ihtiyaçlarının karşılanması için Avans Hesap'ı oldukça cazip bir konuma getirmektedir.

AVANS HESAP BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti BBVA müşterileri Avans Hesap uygulamasına Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, internet sitesi üzerinden form doldurarak veya banka şubelerine giderek başvurabilmekteler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@