Master Cheff Güzide'nin 7 Milyon Liralık Ev İsyanı!

Adını katılmış olduğu Master Cheff isimli yemek yarışması ile duyuran Güzide Mertcan evi ve eşinin işi ile de çok konuşulmuştu.

EMLAK MAGAZİN 16.12.2019 - 00:30 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Adını katılmış olduğu Master Cheff isimli yemek yarışması ile duyuran Güzide Mertcan evi ve eşinin işi ile de çok konuşulmuştu. Daha öncede yapılan haberler hakkında açıklama yapan Master Cheff Güzide villa ve 7 milyonluk ev haberlerine isyan etti ve yeni açıklamada bulundu.

7 milyon liralık ev haberleri ile magazin gündemine bomba gibi düşen Master Cheff Güzide evi hakkında yeni açıklama yaptı. MASTER CHEFF GÜZİDE: BİZİM SİTEDE BENİM EVİMDEN DAHA PAHALI 80 TANE EV VAR! Dün sosyal medya hesabı üzerinden gelen soruları yanıtlayan Güzide Mertcan bir takipçisinin evi hakkındaki haberlerin neden bu kadar abartıldığını sorması üzerine "Bizim sitede 80 tane ev var. Bizimkinden pahalı binlerce villa var.Muhafazakar aile sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Şimdi siz cevap verin o zaman. Binlerce villanın içinde sadece neden kapalı olan suçlanıyor?" diyerek türbanlı olması nedeni ile yoğun şekilde eleştirildiğini iddia etti. MASTER CHEFF GÜZİDE'NİN EŞİ KİM, NE İŞ YAPIYOR?Eşinin Kastamonulu olduğunu belirten Güzide Mertcan ''8 kardeşin en sonuncusu. Babası köyde hocalık ta yapmış, kaynakçılıkta... Biz evlendiğimizde bir firmada maaşlı bir çalışandı. Sonrasında defalarca battığı ama hiç vazgeçmediği işe yeniden döndü. Ve simülatör üretmeye başladı.Bu dönemde biz yeni evliydik. Yerli bir firmayı sadece Türk olduğu için birçok kişi güvenmedi. Ama o vazgeçmedi. Kenarda hiç birikimimiz olmadan sadece inandığı iş için gece gündüz çalıştı. Şimdi ise dünyanın sektöre yön veren robotik şirketlerinden birinin sahibi.Sonuç olarak tüm dünyada takdir gören bu adamın; fetöcülükle, yandaşlıkla, hak yemekle, haram yemekle, torpil yapmakla yaftalanmış olması beni son derece üzdü. Herhangi bir siyasi geçmişi yoktur. İnşaat sektöründe hiçbir zaman faaliyet göstermedik, kesin ve net...'' diyerek eşi hakkında ortaya atılan yandaş müteahhit iddialarını reddetti. 

MASTER CHEFF GÜZİDE'NİN EVİNİN İÇİEMLAK365.COM 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@