MasterChef Güzide 7 Milyon Liralık Lüks Villasını Neden Satamadığını Açıkladı!

MasterChef yarışma programı ile adını duyuran Güzide Mertcan uzun süre sahip olduğu lüks villası ile de adından söz ettirmiş magazin gündeminin tepesinde yer almıştı.

EMLAK MAGAZİN 11.01.2020 - 23:30 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

MasterChef yarışma programı ile adını duyuran Güzide Mertcan uzun süre sahip olduğu lüks villası ile de adından söz ettirmiş magazin gündeminin tepesinde yer almıştı.

Ekranların en sevilen yarışma programları arasında yer alan Master Cheff yarışması ile adını duyuran Güzide Mertcan evini hala satamadığını açıkladı. Önceki sezon yarışmacıları arasında yer alan Uğur Kardaş tarafından kurulan YouTube kanalının konuğu olan Master Cheff Güzide gelen soruları tüm içtenliği ile yanıtladı. MASTER CHEFF GÜZİDE: EVİN NEDEN BU KADAR OLAY OLDUĞUNU BENDE ANLAMADIM!Kardaş tarafından yöneltilen soruları tüm samiyeti ile yanıtlayan Master Cheff Güzide Mertcan evinin siyasete bağlanmasına çok üzüldüğünü belirterek "Evin neden bu kadar olay olduğunu ben de anlamadım.Bir sürü haber sitesinde çıktı ve siyasi bağlantı olduğu için olay oldu. Evi siyasete bağladılar. Buna hak veriyorum çünkü insanlar 'Helal para kazanmamış' gibi düşünüyorlar" dedi. Evinin bu kadar konuşulmasına bir anlam veremediğini belirten Mertcan evi satmak için çalıştıklarını söyledi. EV TARZI OLMADIĞI İÇİN SATIYORMUŞ! Güzide Mertcan evin tarzı olmadığını ve sadece yatırım amacı ile aldıklarını belirterek "Bu ev benim tarzım değil. Biz bunu satarız diye yatırım olarak aldık. Türkiye'de yaşanan bazı olaylardan dolayı satamadık.Bu ev bizim için çok büyük. Biz bu evi şu an 2+1 olarak kullanıyoruz. Biz bu evi 4 yıldır satıyoruz. Yarışmadan sonra olmadı yani. Yarışmadan sonra evin değeri arttı satıyoruz falan dermişim" diyerek evi ekonomik olaylar nedeni ile satamadıklarını iddia etti. wEmlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@