MasterChef Güzide'nin Evi Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Hakkında çıkan haberler sonrasında MasterChef Güzide zengin mi soruları gündeme gelirken eşi ile sık sık gündeme gelen yarışmacının 7 milyon liralık evde oturduğu ortaya çıktı! Ekranların en çok sevilen en fazla izlenen yarışma programları arasında yer alan MasterChef  yarışma programı ile adını duyuran Güzide Mertcan sosyal medya paylaşımları ile gündemi sallıyor.

Emlak Magazin 29.11.2019 - 22:30 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

Hakkında çıkan haberler sonrasında MasterChef Güzide zengin mi soruları gündeme gelirken eşi ile sık sık gündeme gelen yarışmacının 7 milyon liralık evde oturduğu ortaya çıktı!

Ekranların en çok sevilen en fazla izlenen yarışma programları arasında yer alan MasterChef  yarışma programı ile adını duyuran Güzide Mertcan sosyal medya paylaşımları ile gündemi sallıyor. Hakkında çıkan "torpilli" yarışmacı iddiaları karşısında suskunluğunu koruyan Güzide Mertcan zenginliği ile de dikkat çekiyor. MasterChef Güzidenin Evi Çok Konuşulacak! İstanbul'da ikamet eden Güzide Duran evinin resimleri ile de büyük yankı uyandırdı. Yarışmada ilk elenecek olan isimler arasında olduğu iddia edilen ancak pek çok kişiyi elemeyi başaran MasterChef Güzide hakkında eşinin maddi durumu nedeni ile torpil yapıldığı iddiaları da gündeme gelmişti. 

Konu hakkında açıklama yapmayan ve sessiz kalmayı tercih eden Güzide Mertcan son derece naif olan kişiliği ile de büyük beğeni topluyor. Evinin resimlerini sık sık instagram hesabından paylaşan Güzide Mertcan'ın evinin fiyatı da dudak uçuklattı. MasterChef Güzide'nin Evi 7 Milyon Lira! Konu hakkında haber yapan Hürriyet Gazetesi merak edilen soruya yanıt verdi. Gazete tarafından yapılan habere göre yarışma ile ünlenen MasterChef Güzide'nin evininin fiyatı 7 milyon lira olarak açıklandı. 

Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@