Mayıs Ayı Fiyat Listesi ve İndirimleri ile Piyasaları Sallayan Hyundai O Modeli Türkiye'ye Geliyor!

Sıfır ve ikinci el araç piyasalarında ülkemizde de en çok satılan markalardan olan Hyundai, yeni bir model ile Türkiye’de piyasaları sallamaya hazırlanıyor!

Finans 21.05.2022 - 16:21 21.05.2022 - 16:23

Hyundai yeni bir modeli ile Türkiye’de otomobil piyasalarını altüst etmeye hazırlanıyor. Son dönemde öne çıkan modellerinden biri olan Hyundai Staria, geçtiğimiz yıl içinde Avrupa pazarında yeni macerasına başlamıştı. Yaz döneminde ise Türkiye’de de satışa çıkması bekleniyor. Mayıs 2022 Türkiye fiyat listelerinde de birçok avantajı duyuran Hyundai’dan önümüzdeki dönem için yeni hamle geliyor.

Hyundai Staria Modeli Türkiye’ye Geliyor!

Geçtiğimiz yılın mart ayında yepyeni bir tasarım ve teknik özelliklere sahip bir modeli duyuran Hyundai, Staria modeli ile büyük beğeni toplamıştı. Avrupa pazarında satış sürecinin başlamasının ardından Türkiye’de de satışa sunulmaya hazırlanan Staria, teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımı ile bambaşka bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. MPV özelliği ile öne çıkan Staria, geçtiğimiz ay karavan versiyonunun da tanıtımı ile büyük ilgi gördü.

Giriş seviysindeki modelinde yer alan 2.2 litrelik dizel motor 175 beygir güç ve 431 Nm tork üretebiliyor. Ayrıca 4 x 4 seçeneği de dikkat çeken bir özellik olarak değerlendiriliyor. Tasarımı bir hayli ilginç olan aracın Türkiye fiyatı ise merak ediliyor.

Red Dot 2022 Tasarım Ödülünü Aldı!

hyundai-staria

Hyundai Staria, Red Dot Design 2022 ödüllerinde etkinliğe damgasını vurmayı başarmıştı. En İyinin En İyisi (The Best of the Best) ödülünü alan ve yepyeni tasarımı ile görenleri şakına çeviren Hyundai Staria, çok amaçlı kullanım özellikleri ile ilgi odağı haline gelen yeni aracını Türkiye’de de satışa sunacak.

Hyundai Staria Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Hyundai’ın Türkiye’de de yakın zamanda satışa sunulması beklenen ödüllü tasarıma sahip modeli Strai için henüz satış fiyatı belirlenmedi. Avrupa pazarında satış fiyatına bakıldığında ise Almanya’da Signature donanım seviyesindeki ve arkadan çekişli modeli 56 bin 150 euro başlangıç fiyatı ile dikkat çekiyor. Türkiye’de ise yüksek kur ve vergiler nedeniyle fiyatının bir hayli yüksek olması bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@