Mehmet Öz Kardeşi Nazlı Öz'den Şikayetçi Oldu "Evime Giremiyorum"

Amerika'nın en sevilen doktorları arasında yer alan ve programı reyting rekorları kıran Mehmet Öz kızkardeşinden şikayetçi oldu. Detaylar haberimizde!

EMLAK MAGAZİN 08.07.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Amerika'nın en sevilen doktorları arasında yer alan ve programı reyting rekorları kıran Mehmet Öz kızkardeşinden şikayetçi oldu. Detaylar haberimizde!

Amerika'da yaşayan Mehmet Öz İstanbul'a gelerek kızkardeşinden şikayetçi oldu. Kız kardeşinin kendisine bıçakla saldırdığını iddia eden Mehmet Öz bu nedenle evine giremediğini söyledi. Mehmez Öz Kızkardeşinden Şikayetçi Oldu İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gelen Mehmet Öz'ün kızkardeşi Nazlı Öz'den şikayetçi olduğu iddia edildi. Sabah Gazetesi tarafından yapılan habere göre 1 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na giden Mehmet Öz "Kardeşim beni öldürmekle tehdit ediyor. Alzheimer hastası olan annem yalnız ve hayatından endişe ediyorum. Evdeki silahlar nedeniyle korktuğum için evime gidemiyorum" diyerek şikayetçi oldu. Kızkardeşi Nazlı Öz'ün psikolojik sorunları bulunduğunu iddia eden Mehmez Öz, annesinin Alzheimer hastası olduğunu, annesinin evde yalnız kaldığını ve kız kardeşi nedeni ile annesinin hayatından endişe etmesine rağmen evine giremediğini söyledi. Evde çalışan görevli kişilerin kız kardeşi tarafından işten apar topar çıkarıldığını, çalışanların kendisine ulaştıklarında duydukları karşısında büyük şaşkınlık yaşadığını belirten Öz kızkardeşinin annesinin evinde kaldığını, çeşitli silahları olduğu için annesinin hayatından endişe ettiğini ancak evine giremediğini söyledi.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@