Mehmet Özhaseki Ankara Projeleri İçin 111 Müjde Verdi!

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki seçim vaatleri için özel toplantı düzenledi ve 111 proje için tanıtım yapıldı.

Emlak Haberleri 03.01.2019 - 12:29 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki seçim vaatleri için özel toplantı düzenledi ve 111 proje için tanıtım yapıldı.

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki 111 projesini basın mensupları aracılığı ile kamuoyuyla paylaştı. Ankara Fuar Alanı Tamamlanacak, Ulus Kent Meydanı Kentsel Dönüşüm Projesi Tamamlanacak! Ulus Kent Meydanı projesi ve Ulus kentsel dönüşüm projesi ivedilikle tamamlanacak. Mehmet Özhaseki açıklamasında "Yerel kalkınma projelerine önem veriyoruz. Ankara Fuar Alanı kısa sürede tamamlanacak. Akıllı şehir projeleri… Her şey akıllı elektronik olmaya başladı. Zamanımız değişim çağı.Akıllı şehir vadisi yapıyoruz. Ulaşımdan çevreye, enerjiden altyapıya kadar her işin akıllı olarak çözümlendiği bir ortamdan bahsediyorum. Spor projeleri hususunda 19 Mayıs Stadyumu ve Spor Kompleksi. Ankara 55 bin kişilik muhteşem bir stat ve komplekslerine kavuşmuş oluyor" diyerek projelerini sıraladı. Kızılay Havalimanı Metrosu Tamamlanacak! Kesintisiz ulaşım sloganı ile metro projelerini üreteceklerini belirten Özhaseki "Ulaşım projeleri… Kızılay'dan havaalanına kadar kesintisiz hat yapılacak. Bizim ulaşım hattında kullandığımız ana aksların kesintisiz olması hususu. İki yerde yine ışık var. Samsun-Eskişehir-Konya-İstanbul istikametinde yapılacak alt geçit üst geçitler var" dedi. Ankara'ya 13 Millet Bahçesi YapılacakBaşkan Adayı Mehmet Özhaseki Ankara'ya 13 millet bahçesi yapacaklarını söylerken taşınacak olan askeri binaların yerlerini ve askeri alanları kullanacaklarını, bunlardan birinin yerine hayvanat bahçesi yapacaklarını söyledi. 1 milyon metrekarelik büyüklüğe sahip olan alana çocuk köyü yapacaklarını söyleyen Özhaseki "Ulus meydan düzenlemesi, çocuk köyü projesi, millet bahçeleri, Ankara fuar alanının tamamlanması, 19 Mayıs Stadyumu ve Spor Kompleksi, Elmadağ kayak Merkezi, Kızılay-Havalimanı metro hattı, Ankara Doğu-Batı Terminali ve cep terminalleri projesi gibi çok sayıda projemiz var" dedi. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@