Melek Mosso konseri neden iptal edildi, ne dedi? Melek Mosso kimdir?

Isparta Belediyesi tarafından düzenlenen halk konserleri kapsamında Melek Mosso'nun konseri iptal edildi. Sosyal medyada tepki çeken karar sonrası, Melek Mosso konseri neden iptal edildi merak edildi.

Gündem 26.05.2022 - 10:59 26.05.2022 - 10:59 Büşra Uluşen

Isparta Belediyesi, Isparta Uluslararası Gül Festivali kapsamında Melek Mosso, Derya Uluğ ve Funda Arar'ın katılacağı halk konseri yapılacağını duyurmuştu. Ancak Belediye tarafından yapılan son dakika açıklamasıyla Melek Mosso konserinin iptal edildiği duyuruldu. 

Şarkıcı Melek Mosso'nun 3 Haziran'da Uluslararası Gül Festivali kapsamında bir konser verileceği açıklanmıştı ancak konsere günler kala iptal edildi. Birçok kişi Melek Mosso konserinin neden iptal edildiğini merak ediyor.

Isparta'da Melek Mosso konseri neden iptal edildi, Melek Mosso ne dedi?

Ünlü şarkıcı Melek Mosso'nun Isparta Uluslararası Gül Festivali'nde 3 Haziran tarihinde düzenlenmesi planlanan konseri iptal edildi. Mosso'nun kentte konser vermesi bazı kişiler tarafından tepkiyle karşılanmış ve Anadolu Gençlik Vakfı, '' Ahlaksızlığı özendiren hiçbir şarkıcı halkımız nezdinde sanatçı olarak kabul görmeyecektir. Bu ve benzeri şarkıcıların Isparta'mızda yeri yoktur '' açıklamasını yapmıştı. 

melek mosso

Tepkiler üzerine Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, konser afişini paylaştı ancak daha önce Melek Mosso'nun yer aldığı afişte bu kez yalnızca Derya Uluğ ve Funda Arar yer alıyordu. 

melek mosso konseri-1

Melek Mosso daha önce bir konserinde '' açmak istiyorsanız açın, konuşmak istiyorsanız konuşun. Kimsenin nasıl davranmanız gerektiği, nasıl giyinmeniz gerektiğini söylemesine ihtiyacınız yok kızlar '' sözleri üzerine Anadolu Gençlik Vakfı'nın rahatsızlık duyduğu ve bu nedenle konseri iptal edildiği ifade ediliyor. 

Melek Mosso kimdir?

Melek Mosso'nun gerçek adı Melek Davarcı'dır. 11 Kasım 1988'de Kayseri'de doğan sanatçı, Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümü mezunudur. Müzik kariyerini katıldığı O Ses Türkiye adlı yarışma programıyla taçlandıran Mosso, YouTube'da yayımladığı cover videoları sayesinde tanınırlığını artırmıştır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@