Memur Olmak İsteyenler Dikkat! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı

Devlet memuru olmak isteyenlere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli alım ilanı yayımlandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iş başvurusu!

Emlak İş İlanları 30.07.2021 - 12:00 30.07.2021 - 12:05 Gülcan Özer

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kariyer Kapısı tarafından yayımlanan iş ilanı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli işe alımı yapılacağı duyuruldu. Devlet memuru olmak isteyen kişilerin sunmuş olduğu kariyer imkanı nedenleri ve çalışma koşulları nedeniyle en çok tercih ettikleri bakanlıklar arasında bulunan Çevre Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapıyor. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için yapılacak olan başvuru koşulları, son başvuru tarihi ve iş başvuru koşullarının tüm detayları yayımlanan ilan ile belirlenmiş oldu. 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİ ALIM İLANI 2021 YAYIMLANDI! 

Kamu personeli olarak işe başlamak isteyen kişilerin uzun süredir beklemiş oldukları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilan kapsamında sözleşmeli bilişim personeli unvanı ile istihdam edilmek üzere iş başvurularının açıldığı duyuruldu. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel  Genel Müdürlüğü bünyesinde yayımlanan ilan kapsamında Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere sözlü sınav yöntemi ile 13 personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIM İLANI BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, TARİHİ VE BAŞVURU EVRAKLARI NELER?

çevre-ve-şehircilik-bakanlığı-personel-alımı

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MEMUR MAAŞI NE KADAR, KAÇ TL?

Alınacak olan personel için maaş tutarı ilanda net bir şekilde yer almazken Yazılım Geliştirme Takım Lideri ve Çözüm Mimarı maaşı için yapılan bilgilendirmede maaşın sözleşme ücret tavanının 4 katı olacağı ödeneceği bilgisine yer verildi. Maaşlar alınacak olan personelin unvanına göre belirlenecek ancak sözleşme ücret tavanının daha üzerindte olacak. İş başvurusu yapan kişiler arasında sözlü mülakat yöntemi ile 13 personelin işe alımı gerçekleştirilecek.

çevre-ve-şehircilik-bakanlığı-maaşı

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI İŞ BAŞVURUSU TARİHİ VE SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Yayımlanan ilan kapsamında 14 Temmuz 2021 tarihi itibari ile başlayan iş başvurularının 6 Ağustos 2021 tarihi itibari ile sona ereceği ilan edildi. Adaylar sadece tek bir unvan için başvuru yapabilirken şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Sözlü sınav sonuçları bakanlığın internet sitesi üzerinden ilan edilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@