Memurlara Düşük Faizli Kredi Müjdesi! Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Özel ihtiyaç Kredisi Veriyor

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası başvuruları başladı. Memurlara özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlatan Vakıfbank Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi desteği verecek. Kadrolu işçi, memur, emekli kredisi!

Finans 06.12.2021 - 08:46 06.12.2021 - 08:46 Gülcan Özer

Ekonomik dalgalanma nedeni ile vatandaşın nakit para ihtiyacı her geçen gün artarken pek çok kişi bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları ile bu ihtiyaçlarını karşılamayı tercih ediyor. Özellikle devlet bankaları daha düşük faiz oranları ile borçlanma imkanı sunduğu için yakından takip ediliyor. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile dikkat çekerken yeni bir kampanya daha ilan edildi. Vakıfbank Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar, kadrolu işçiler ve emekliler için düşük faizle borçlanma imkanı sundu. İşte kampanya detayları! 

MEMURLARA 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI MÜJDESİ! 

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden açıklamış olduğu yeni kampanyası ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar, kadrolu işçiler ve emekliler için düşük faizli ve esnek ödemeli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Kamu çalışanları ve akamu emeklileri için özel olarak hazırlanan kampanya kapsamında 125 bin liraya kadar 36 ay vadeli kredi desteği sağlanacak. 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından alınan karar kapsamında 50 bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisi paketlerinde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sağlanırken bu rakamı aşan tutarlarda ise 125 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi başvuruları için ise 24 ay vadeli kredi başvurusu yapılmasına izin verilecek. 

kamuya özel ihtiyaç kredisi

VAKIFBANK KAMU PERSONELİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI KAÇ?

Vakıfbank tarafından açıklanan kampanya detayına göre ihtiyaç kredisi faiz oranı kredi başvuru formu dolduran kişinin kredi notuna göre belirlenecek. Ancak en düşük kredi faiz oranı yüzde 1.55 seviyesinden başlayacak. 

vakıfbank kamu kredisi faiz oranları

36 ay vadeli 40 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir kişinin aylık kredi taksit tutarı bin 534 TL olarak gerçekleşirken Vakıbank ihtiyaç kredisi dosya masrafı olarak ise 250 liralık ücret kesilecek. İsteyen kişiler kredi ödemelerini aylık olarak gerçekleştirirken isteyen kişiler ise 3 ayda bir ödemeli kredi kullanabilecek. Yine ihtiyaç kredisi başvuru formu doldururken tercih edilmesi halinde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi çekilmesine de olanak sağlanacak. Böylelikle kredinin ilk taksit ödemesinin Mart 2022 tarihine ötelenmesine de olanak sağlanmış olacak. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu tüm Vakıfbank şubeleri ile cep şube ve mobil şube üzerinden de yapılabilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@