Menderes Türel Sur Yapı Antalya Kepez Santral Konut Projesi Şantiyesini Ziyaret Etti

Antalya Büyükşehir Belediyesi Menderes Türel Antalya'nın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Sur Yapı Kepez şantiyesini ziyaret etti.

Menderes Türel Sur Yapı Antalya Kepez Santral Konut Projesi Şantiyesini Ziyaret Etti

Antalya Büyükşehir Belediyesi Menderes Türel Antalya'nın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Sur Yapı Kepez şantiyesini ziyaret etti. Detaylar haberimizde...

Sur Yapı Kepez Santral konut projesi inşaat alanının bugünkü ziyaretçisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel oldu.Antalyalı basın mensuplarının da yoğun ilgi gösterdiği ziyaret esnasında Başkan Türel, Sur Yapı yetkililerinden projenin son durumu hakkında bilgi aldı.Sur Yapı Antalya Teslim Tarihi Ne Zaman?Projede süreç planlandığı şekilde ilerlerse konutlar 2019 yılı itibari ile teslim edilmeye başlanacak. Projede üretilecek olan toplam 6 bin 417 adet konut etaplar halinde teslim edilecek.İlk etap teslimi 2019 senesinde yapılacak. Menderes Türel proje hakkında “Bugün projede devam eden hummalı çalışmaları yerinde görmek için şantiye alanını ziyaret ettik. Gördüğünüz gibi inşaatlarımız Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm alanı olan Kepezaltı Santral Bölgesi’nde hızla yükseliyor.93 blok ve 6 bin 417 konut var. 5 binin üzerindeki konut hak sahiplerine ait. O konutların inşaatları 93 blokta hızla devam ediyor. Bazı binalarımızda dış cepheler yapılmaya başlandı, duvarlar örüldü, mantolama bitti ve işlemler inşallah süratle devam edecek.Şu anda bütün planlarımız aynen devam ediyor. Yoğun katılımdan biz de çok büyük bir mutluluk duyduk. Katılımınız ve Antalya’nın en büyük ekip projesini merak ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.1 milyon 300 bin metrekarelik bir alandan bahsediyoruz. Etap etap yapılacak bir proje. 5 bin 47’si hak sahiplerine olmak üzere 6 bin 417 konut tamamlanacak.Bunun tamamlanma tarihi 2019 senesi. Ondan sonra da etap etap inşaat devam edecek" dedi.Haber Kaynağı: emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


SONRAKİ HABER