Meral Akşener Anneler Günü Programında Atılan Sloganlara Yanıt Verdi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Anneler Günü etkinliğine katıldı. Etkinlikte sloganlar ile karşılanan Akşener, sloganlara da yanıt verdi.

Gündem 09.05.2022 - 11:05 09.05.2022 - 11:05 Gülşah Konuk Akın

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 8 Mayıs 2022 Anneler Günü'nde partisi tarafından düzenlenen Anneler Günü etkinliğine katıldı. Tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlayarak konuşmasına başlayan Akşener, annenin emek, vazife, fedakarlık olduğunu söyleyerek Allah herkese anne olmayı nasip etsin dileklerinde bulundu. 

anneler-günü-akşener

Çok uzun zamandır şehit aileleri ile iç içe olduğunu söyleyen Akşener: "Bilir misiniz, oğlunun tabutu başında için yanar o ananın. Başsağlığı dilersiniz. Gözleri kurudur ama kalbi yanar. Der ki size; ‘Vatan sağ olsun kardeşim.' İşte bu da annenin evladının üstünde gördüğü vatan sevgisidir." ifadelerini kullandı. Salonda bulunan İYİ Partili kadınlara da seslenen Akşener, Türkiye'nin 13. Cumhurbaşkanı'nın Millet İttifakı adayı olacağına inanması, Türkiye'nin geleceğe umutla yürümesinin İYİ Parti'nin kurulmasına, İYİ Parti'nin kadınlarına, gençlerine, yaş almışlarına borçlu olduğunu söyledi. 

akşener-anneler-günü-etkinliği

BAŞBAKAN MERAL SLOGANLARI ATILDI
Slonda sık sık 'Başbakan Meral' sloganları atıldı. İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener, 'Başkan Meral' sloganları atılmasına: "“Birilerini kalpten götüreceksiniz arkadaşlar. Sinirlerini bozmayın insanların. Siz bunu diyorsanız, bu salonu şereflendiren her bir kardeşim ‘Başbakan Meral' diyorsa el hak Başbakan Meral olacaktır." diyerek yanıt verdi. Atatürk'ün ‘Hiçbir milletin kadını Anadolu kadını kadar vatanı için, milleti için eziyet çekip, irade ortaya koymamıştır. Biz onlara her şeyi borçluyuz. ' sözünü hatırlatan Meral Akşener, tüm kadınları sevgi ve saygı ile selamlayarak konuşmasını sonlandırdı.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@