Mercedes Marka Araç Belediyeden 19.000 TL'ye Satılık

Giresun Dereli Belediye Başkanlığı 1997 model Mercedes Benz marka bir minibüsü 19.000 TL muhammen bedel ile satışa çıkardı. İhale 23 Kasım tarihinde düzenlenecek.

Finans 11.11.2021 - 14:31 11.11.2021 - 14:31 Mustafa KARAGÖZ

Kamudan araç satış ilanı için Giresun Dereli Belediye Başkanlığı bir duyuru yayımladı. 

Mülkiyeti belediye bünyesine ait olan ve artık kullanılmayan bir aracın satılacağını ilan eden Giresun Dereli Belediye Başkanlığı duyurusunda aracın özelliklerini ve fiyatını açıkladı. 

BELEDİYEDEN SATILIK 2. EL MERCEDES MARKA ARAÇ

Belediye başkanlığı duyurusunda aracın cinsinin Minibüs olduğunu açıkladı. Aracın markası Mercedes Benz olarak duyurulurken modelinin de 1997 olduğu açıkladı. Aşağıda yer alan tabloda aracın şahsi ve motor numaraları da paylaşıldı.

Araç için 19.000 TL muhammen bedel belirlenirken aracı almak isteyen olursa 570 TL geçici teminat bedeli ödeyerek başvurularını belediyeye yapabilir. Belediye ihale işlemlerini 23 Kasım tarihinde sabah saat 10.30'da düzenleyecek. İhaleye katılıp en yüksek teklifi veren istekliler aracı almaya hak kazanacaklar. 

Araç Bilgi Satış ve Fiyat Tablosu

mercedes benz dereli belediyesi

Tablonun yanında bir açıklamada bulunan kurum ihalenin hangi usulle ve nerede yapılacağını açıkladı. 

Araç almak isteyenler için yapılan açıklamada "Yukarıda nitelikleri belirtilen Dereli Belediye Başkanlığına ait taşıtın satış ihalesi, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesi uyarınca açık artırma suretiyle satışı yapılmak üzere gösterilen tarih ve saate Dereli Belediye Başkanlığı odasında toplanacak olan Encümen huzurunda yapılacaktır." ifadeleri kullandı. 

ARACI ALMAK İSTEYENLER, GÖRMEK İSTEYENLER NE YAPACAK?

Belediyenin satışa çıkardığı araç ile ilgilenen ancak daha öncesinde aracı görmek isteyenler belediyeye giderek aracı görebilirler. 

Araç alımlarında başvurular ise yine belediyenin ihale emlak birimine yapılacak. İhale için belediyenin ilan ettiği evrakları toplayacak olan istekliler daha sonra 570 TL geçici teminat bedelini ödeyerek ihaleye katılım sağlayacak. En yüksek teklifi aracı alır. İhaleye katılım olmazsa araç 19.000 TL'te satılır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@