Merkez Ankara'dan 1 Yıl Ödemesiz, 120 Ay Vadeli Şehir Manzaralı, Teraslı Süper Lüks Ofis Kampanyası!

Başkent Ankara'nın şehir merkezinde bulunan Merkez Ankara, 1 yıl ödemesiz 120 ay vadeli doğa ile iç içe ofislerini satışa çıkardı.

Merkez Ankara'dan 1 Yıl Ödemesiz, 120 Ay Vadeli Şehir Manzaralı, Teraslı Süper Lüks Ofis Kampanyası!

Türkiye'nin en büyük karma yaşam projelerinden biri olan Merkez Ankara, 1,7 milyon metrekare büyüklüğüyle şehrin en büyük yeşil alanı olacak Millet Bahçesi'ne komşu olmasıyla dikkat çekiyor.

Başkentin tam merkezinde yer alan şehrin en prstifli iş kuleleri, dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapmasının yanı sıra 600 metrelik alışveriş caddesine de sahip. Ankara'nın yeni yüzü olmayı hedefleyen Merkez Ankara projesinde hem konut hem de ofis projeleri bulunuyor.

Üç iş kulesi ve 1.302 ofisten oluşan iş merkezindeki e uzun kule 220 metre yükseliğe sahip olmasıyla yoğun ilgi görüyor.

MERKEZ ANKARA 1 YIL ÖDEMESİZ 120 AY VADE KAMPANYASI!

Emlak Konut GYO, yeni kampanyasıyla Merkez Ankara ofislerini uygun ödeme şekli ile satışa çıkardı. Şirketten yapılan açıklamada Merkez Ankara, ofis kampanyası ile dikkat çekiyor.

merkez ankara ofis1

Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla inşa edilen Merkez Ankara'nın şehir manzaralı ve teraslı ofisleri 1 yıl ödemesiz, 120 ay vade ve 0,99 faiz oranı ile satışa çıkıyor.

Şehrin merkezinde ve doğanın tam ortasında bulunan Merkez Ankara, açık hava alışveriş merkezleri, balkonlu ve teraslı ofisleriyle ofis ihtiyaçlarının tamamını karşılıyor. Tasarımı özenle inşa edilen Merkez Ankara Ofis Parkı, ortak dinlenme alanları, kış bahçeleri, VIP giriş çıkış imkanları gibi hem çalışanların hem de ziyaretçilerin tüm beklentilerini karşılayacak cinsten.

merkez ankara ofis

Merkez Ankara'da 63 metrekareden 448 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde 1.302 ofis yer alıyor. Mimarisi, tasarımı ve ayrıcalıklı iş yaşamı sunan Merkez Ankara ofisleri için yeni bir kampanya yapıldı. Merkez Ankara'da yer alan 1.302 ofis için firma, 1 yıl ödemesiz 120 ay vadeli ve yüzde 0,99 faiz oranıyla satışa sunuldu.

Merkez Ankara projesinde yer alan ofislerin alanları 62 metrekare ile 1.592 metrekare arasında değişiyor.

merkez ankara ofis2

Lokasyonuyla da ulaşım kolaylığı sağlayan Merkez Ankara projesi AKM metro durağına 4 dakika, Ankara YHT Garı'na 3 dakika, Tandoğan metro istasyonuna 3 dakika, Gazi Üniversitesi'ne 5 dakika, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne de 3 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Sizde şehrin tam merkezindeki süper kulede çalışmak ve teras ofislerden şehrin eşsiz manzarasını izlemek istiyorsanız Merkez Ankara'nın resmi internet sitesini ziyaret ederek ofisler hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve ofis satın almak için ilk adımı atabilirsiniz.

SONRAKİ HABER