Mersin Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs programı: Sagopa Kajmer konseri saat kaçta, nerede?

Mersinliler 19 Mayıs heyecanını Sagopa Kajmer konseri ile yaşayacak. Sagopa Kajmer konseri saati, konser yeri gibi bilgiler haberimizde.

Gündem 19.05.2022 - 17:12 19.05.2022 - 17:12 Büşra Uluşen

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm Türkiye'de birbirinden renkli etkinlikler ile coşkuyla kutlanmaya başladı. Belediyelerden gelen konser haberleri ise vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında 18 Mayısta Sefo sahne aldı. Binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen konserin ikinci ayağı ise bugün Türk rap müziğinin en önemli isimlerinden Sagopa Kajmer ile gerçekleşecek.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sagopa Kajmer konseri saat kaçta, nerede yapılacak? 

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurtuluş mücadelesi için Samsun'a ayak bastığı 19 Mayıs'ın 103'üncü yılı Türkiye'de coşkuyla kutlanıyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi, 19 Mayıs'ta gençler için 8 gün sürecek bir gençlik programı hazırladı. 

Son aylarda konser ücretlerinin artmasıyla birlikte gençler konserlere gidememeye başladı. Ancak birçok belediye, gençlerin konser heyecanını yaşaması için 19 Mayısta birbirinden renkli konserler düzenliyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs kutlamaları kapsamında Sagopa Kajmer'i İzmir'e getiriyor. Sagopa Kajmer konseri 22.30'da başlayacak ve 23.30'a kadar sahnede kalacak. Şarkıcı Güneş ise Kajmer'den önce saat 20.30'da sahne alacak. Konser, Özgecan Arslan Barış Meydanında yapılacak. Konser ücretsiz olacak ve tüm Mersin halkı katılım sağlayabilecek.

Ayrıca 15-22 Mayıs arası havada, denizde ve karada ayrı ayrı düzenlenen programda yamaç paraşütünden yelken gösterisine, dans şovlarından bilim şenliğine kadar birbirinden eğlenceli etkinlikler yapılacak. Tüm Mersinliler bu etkinliklere katılım sağlayabilecekler.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@