Mersin Konut Projeleri "Zefirya Green Konut Projesi"

Mersin konut projeleri arasında yer alan Zefirya Green konut projesi için uygulanacak olan indirimli konut fiyatları listesi açıklandı.

Konut Projeleri 03.07.2018 - 19:08 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Mersin konut projeleri arasında yer alan Zefirya Green konut projesi için uygulanacak olan indirimli konut fiyatları listesi açıklandı.

Tamamı 300 metrekarelik 5+1 dairelerden oluşan Zefirya Green konut projesi için indirimli fiyat listesi açıklandı. Zefirya Green Nerede?Tuval Proje tarafından hayata geçirilen Zefirya Green konut projesi Yenişehir bölgesinde şehrin en işlek caddelerinden biri olan 17. caddenin hemen üzerinde yer alıyor. 2 kule üzerinde yer alan projede toplamda 92 adet konuttan oluşacak. Zefirya Green Fiyatları Ne Kadar?Toplamda 16 bin metrekarelik büyüklüğe sahip olan bir arazi üzerinde gerçekleştirilecek olan projede yer alan 92 adet konutun tamamı 5+1 daire tipi olarak üretilecek. Konutların en küçüğü 300 metrekareden oluşacak. Her bir blokta 46 adet konut bulunacak ve toplam 92 adet konut üretilmiş olacak. Son derece geniş olarak planlanan daireler bu nedenle diğer projelere oranla yüksek fiyatlarla satılacak. Zefirya Green konut fiyatları 1 milyon 200 bin liralık başlangıç fiyatları ile satışa sunulurken seçilen daire fiyatı ve tipine göre belirlenecek. Projede sunulan sosyal olanaklar arasında seyir terası, fitness salonu, yüzme havuzu, güvenilk, sauna, otopark, yeşil alan, yoga, yürüyüş alanları, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, kafetarya ve karaoke odası gibi çok sayıda artı özellik bulunuyor. Zefirya Green Ne Zaman Teslim Edilecek?Zefirya Green konut projesi teslim tarihi olarak 2019 yılının Aralık ayı açıklanmış durumda. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@