Meryem Uzerli Los Angeles'ta Ev Sahibi Olmaya Hazırlanıyor!

Ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan rolü ile dünya çapında üne kavuşan Meryem Uzerli Amerika'da ev sahibi olmak için kolları sıvadı.

Emlak Magazin 18.11.2019 - 00:30 15.07.2021 - 00:12 Emlak 365

Ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan rolü ile dünya çapında üne kavuşan Meryem Uzerli Amerika'da ev sahibi olmak için kolları sıvadı. Detaylar haberimizde!

Canlandırdığı Hürrem Sultan karakteri ile bir anda dünya çapında üne kavuşan Meryem Uzerli sık sık Amerika'da kaldığı için burada kendisine ev bakmaya başladı. Los Angeles Seyahatleri İçin Ev Aramaya Başladı! Meryem Uzerli sık sık ziyaret ettiği Los Angeles'ta ev sahibi olmak için araştırmalara başladı. Yapmış olduğu araştırmada 2+1 daireyi beğenen güzel yıldız pazarlığa başlarken dairenin fiyatı yüksek olduğu için fiyat indirimi beklemeye başladı.  

Sık sık Amerika'ya giden Meryem Uzerli sürekli olarak verdiği otel ücreti yerine buradan ev almaya karar verdi. Anı zamanda juri başkanı olduğu Asian World Film Festivali için şu anda Los Angeles'ta olan güzel oyuncu bölgede bulunan bir daireyi beğendi ve satın almak için harekete geçti. 9 Milyon Liralık Daire İçin Pazarlık Başladı! Meryem Uzerli tarafından beğenildiği öğrenilen 2+1 daire için ev sahibi 1 milyon 600 bin dolar yani yaklaşık 9 milyon lira talep ederken Meryem Uzerli ise fiyatı yüksek bularak indirim talep etti. Sık sık Amerika seyahati yapan güzel yıldızın beğendiği evi alması halinde yılın büyük bir bölümünü Amerika'da geçirecek. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@