Messi Flori'da Da Atlas Okyanusu Kıyısında Rezidans Aldı, Ödediği Para Dudak Uçuklattı!

Dünyanın en kazanan futbolcuları arasında ilk sıralarda yer alan Messi yeni bir gayrimenkul yatırımı yaptı. Barcelona'nın dünyaca ünlü yıldızı Messi Atlas Okyanusu ile komşu konumda olan rezidans daire için 5 milyon sterlin ödeme yaptı!

Messi Flori'da Da Atlas Okyanusu Kıyısında Rezidans Aldı, Ödediği Para Dudak Uçuklattı!

Barcelona'da top koşturan Lionel Messi yeni bir emlak yatırımına daha imza attı. Dünyanın en çok kazanan futbolcuları arasında yer alan Messi kafa karıştıran bir emlak yatırımı yaparken Florida'da Atlas Okyanusu ile komşu konumda olan rezidans daire satın aldı.

Daha öncede Barcelona'dan ayrılma kararı aldığı iddiaları ile gündeme gelen Messi'nin rekor fiyatla Florida'dan ev alması bu iddiaları güçlendirdi. Messi'nin bir başka takıma transfer olabileceği konuşulurken söz konusu iddialar bile Barcelona'lı taraftarların sosyal medya hesapları üzerinden büyük tepkiler göstermesine neden oldu.

MESSİ YENİ EVİ İÇİN KÜÇÜK BİR SERVET ÖDEDİ!

Barcelona ile olan sözleşmesi bu sezon sonu sona erecek olan Messi halen hiçbir kulüple sözleşme imzalamazken yeni yapmış olduğu emlak yatırımı akılları karıştırdı. Messi'nin dünyanın en zengin insanlarının yaşadığı Miami Beach'teki Sunny Isles'da yer alan 39 katlı rezidans projesinin 9. katını tamamen aldığı iddia edildi.

Messi Flori'da Da Atlas Okyanusu Kıyısında Rezidans Aldı, Ödediği Para Dudak Uçuklattı! - Resim 1

Messi'nin Florida Miami'de rekor fiyatla rezidans satın alması önümüzdeki sezon Amerika'da top koşturacağı iddialarını güçlendirirken konu hakkında Messi tarafından henüz bir yorum yapılmadı.

Messi Flori'da Da Atlas Okyanusu Kıyısında Rezidans Aldı, Ödediği Para Dudak Uçuklattı! - Resim 3

Messi'nin küçük bir servet ödeyerek satın aldığı rezidans dairenin tüm pencerelerinden Atlas Okyanusu manzarası görülürken evin içerisinde Spa, fitness merkezi ve yoga stüdyosu ve bin şarabı alabilecek kapasiteye sahip olduğu mahzen bulunduğu belirtiliyor.

Messi Flori'da Da Atlas Okyanusu Kıyısında Rezidans Aldı, Ödediği Para Dudak Uçuklattı! - Resim 5

360 derecelik panoramik manzaraya sahip olan lüks rezidans dairenin büyüklüğü 511 metrekare olarak açıklanırken dairede 4 banyo ve 4 yatak odası bulunuyor.