Mesut Özil'in Çeşme'de Ki Süper Lüks Villa İnşaatı Bitti

Dünyanın en çok kazanan futbolcuları arasında yer alan Türk Asıllı futbolcu Mesut Özil Çeşme'de yaptırdığı lüks villasını tamamladı.

EMLAK MAGAZİN 30.05.2019 - 12:00 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Dünyanın en çok kazanan futbolcuları arasında yer alan Türk Asıllı futbolcu Mesut Özil Çeşme'de yaptırdığı lüks villasını tamamladı. Detaylar haberimizde!

Amine Gülşen ile evlilik hazırlıklarının sonuna gelen Mesut Özil Çeşme'de ki süper lüks villasının inşaatını tamamladı. Mesut Özil Yeni Villasına 10 Milyon Lira Para Harcadı Acun Ilıcalı ve Mesut Özil geçen sene ortak satın aldıkları arsa üzerine iki villa inşa ettirmeye başlamıştı. Mesut Özil'in evlilik hazırlığı yaptığı Amine Gülşen ile balayını yeni villasında geçireceği öğrenilirken Mesut Özil'in kendi villası 3 bin 500 metrekarelik alanda yer alıyor. 2 katlı olarak inşa edilen süper lüks villa Çeşme Alaçatı villaları arasında sahip olduğu ultra lüks özelliklerle şimdiden sıyrılmayı başarırken Özil'in villasına toplam 10 milyar lira para harcadığı öğrenildi. 

Süper Lüks Villa Şimdiden 5 Milyon Lira Değer Kazandı! Mesut Özil'in villasına 10 milyon lira harcadığı öğrenilirken villanın şimdiden değerinin 5 milyon lira yükseldiği açıklandı. Villanın bugünkü satış rakamının 15 milyon lira olduğu açıklanırken süper lüks villa içerisinde Mesut Özil'in mini futbol sahası ile voleybol sahası yaptırdığı, bu alanların etrafını da file ile kapattığı görüldü. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@