Ana Sayfa GÜNDEM 20 Ağustos 2017

Meteorolojiden 4 İl İçin Sağanak Uyarı Geldi

Meteorolojinin yapmış olduğu tahminlere göre sağanak yağış geliyor. Meteoroloji 4 il için uyarı yaptı.
2017-08-20T14:30:46+00:00 Emlak 365 | Emlak Haberleri ve Yeni Konut Projeleri
Meteorolojiden 4 İl İçin Sağanak Uyarı Geldi
Meteorolojiden 4 İl İçin Sağanak Uyarı Geldi

Meteoroloji 4 il için sağanak uyarısında bulundu.

Meteoroloji yapmış olduğu tahminler doğrultusunda 4 il için sağanak uyarısında bulundu. Yapılan tahminlere göre, Antalya, Muğla, Burdur ve Isparta öğle saatlerinden itibaren sağanak yağışın başlayacağı düşünülüyor.

Gök Gürültülü Sağanak

Meteoroloji Antalya Bölgesel Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan  yazılı açıklamaya göre, Batı Akdeniz’de hava parçalı bulutlu, aralıklı sağanak ve  gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Öğle saatlerinde başlaması beklenen  sağanak, yarın öğleden sonra Muğla’nın Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde zaman  zaman kuvvetli olacak.

Sahilde Sıcaklık 1-2 Derece Azalacak

Meteorolojinin yapmış olduğu değerlendirmelere göre, hava sıcaklıkları sahil kesimlerinde 1-2 derece azalırken, iç kesimlerde 1-2 derece artacağı tahmin ediliyor.

Rüzgar, güney ve batıdan hafif, zaman zaman orta kuvvette, yağış alan  yerlerde yer yer kuvvetli esecek. Denizlerde dalga yüksekliği 0,5 ila 1,5 metre  civarında olacağı belirtildi.

Meteoroloji, Antalya, Muğla, Burdur ve Isparta’yı öğle saatlerinde başlayacak sağanak yağış için hazırlıklı olmaları konusunda uyardı.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?