Metropark Plus Eryaman Fiyat Avantajı İle Dikkat Çekiyor

Ankara konut projeleri arasında cazip fiyat seçenekleri ile öne çıkmayı başaran Metropark Plus Eryaman projesi Akağ İnşaat güvencesiyle hayata geçiriliyor. Ankara'nın en köklü inşaat firmalarından biri olan Akağ İnşaat markası altında üretilen proje satışa sunuluyor. 

Ankara Konut Projeleri 29.03.2018 - 12:43 15.07.2021 - 00:21 Emlak 365

Ankara konut projeleri arasında cazip fiyat seçenekleri ile öne çıkmayı başaran Metropark Plus Eryaman projesi Akağ İnşaat güvencesiyle hayata geçiriliyor. Ankara'nın en köklü inşaat firmalarından biri olan Akağ İnşaat markası altında üretilen proje satışa sunuluyor. 

Toplamda 6 bin metrekarelik bir alana yayılacak olan inşaatta tek blokta yer alacak 96 dairenin satışı gerçekleştirilecek. Metropark Plus Eryaman konut projesi kapsamında üretilecek olan konutlar 2+1 daire ve 3+1 daire olarak tasarlanırken 2+1 dairelerde 80 metrekare ve 3+1 dairelerde 129 metrekare net kullanım alanı sunulacak.Metropark Plus Konut Projesi Nerede?

Metropark Plus Eryaman projesi Ankara'nın Eryaman ilçesinde yer alırken oldukça merkezi olan lokasyonu ile dikkat çekiyor. Metropark Plus Eryaman konut projesi İstanbul Yolu üzerinde yer alırken, Eryaman TÜVTÜRK araç muayene istasyonu ile komşu konumda bulunuyor. Projenin yakınında 2 adet metro istasyonu bulunurken yine bölgenin en güzel dinlenme yerlerinden biri olan Göksu Parkı'da projenin cazibesini arttırıyor.Metropark Plus Eryaman Konut Fiyatları Ne Kadar?

Projede iki tip farklı daire tipi satışa sunulurken Metropark Plus Eryaman 2+1 daire fiyatı en düşük 315 bin lira ve en yüksek 415 bin lira olarak uygulanıyor. Projede yer alan bir diğer daire tipi olan 3+1 dairelerin satış fiyatları ise en düşük 415 bin lira ve en yüksek 515 bin lira olarak satış listesinde kendisine yer buluyor. Banka anlaşmalı konut projeleri arasında yer alan projeden yararlanarak konut satın almak isteyen kişilere Akbank konut kredisi faiz oranları üzerinden indirim yapılıyor ve yüzde 1,05 konut kredisi faiz oranı ile konut kredisi kullanmanıza olanak sağlanıyor.Metropark Plus Eryaman Konut Projesi Avantajları Neler?

Yakınında bulunan metro istasyonları sayesinde şehrin kalabalığından uzak bir konumda olmasına rağmen ulaşımda büyük bir kolaylık sunan proje aynı zamanda konut kredisi kullanarak ev satın almak isteyen kişilere de düşük konut kredisi faiz oranları ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 2018 teslimi Ankara konut projeleri arasında yer alan projede inşaatın sonuna gelinirken projenin en geç bu yılın Ağustos ayı sonuna kadar konut sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. Sahip olduğu lokasyon nedeni ile yatırımlık konut projesi arayan kişilere de hitap eden proje tamamlandığı anda yatırımcılarına en az yüzde 30 oranında prim kazandıracak kapasiteye sahip. Kaynak: emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@